Joomla

Nemáte prosím někdo zkušenost s WZ a Joomla?? Funguje to?? Mám s tím nějaké potíže a tak se radši ptám, abych u toho nestrávil mládí a pak nezjistil, že to vůbec nejde. Děkuji.
Dobrý den,

s provozem Joomly by neměl být na WZ problém.
Ja jsem udelal instalaci , nahral jsem sablonu a ta se zobrazuje spatne, nerikam ze je to chyba WZ, ale to same mam na WEDOSu a tam uplne bez problemu, proto muj dotaz :-)
Na vašej doméne som Vám upravil údaje v súbore configuration.php aby sa Joomla správne pripojila do databáze. Stránky máte vypnuté, takže sa k obsahu nedostanem, tj nemôžem posúdiť prečo sa šablona zobrazuje inak ako u wedosu.
Dekuji moc za ochotu a pomoc, stranky jsem zapnul, tak jestli mohu poprosit jeste o jeden pokus. Dekuji moc.
Pozerám do konzoli prehliadača a vzhľad sa načíta korektne. Smiem poprosiť o URL na wedos? Nech vidím ten rozdiel.
www.perfin.cz
Tam je v podstatě ta samá šablona, problém je v tom, že se mi nezobrazuje to vodorovné menu.
Vytvoril som Vám kópiu modulu menu a priradil som ho pozícií 1. Teraz sa i v hornom riadku zobrazuje rovnaké menu ako v bočnom sĺpci. Ak chcete zobrazovať rôzne odkazy, vytvorte novú nabídku a v danom module zmeňte nastavenie aby sa zobrazovala táto novo vytvorená nabídka.