Přístup do Wordpressu

Hezký den,

nainstaloval jsem WP, a protože jsem začátečník, učím se za pochodu. Momentálně nemohu do administrace, server mi hlásí vyčerpaný limit pro přístup. Zřejmě to způsobil poslední přidaný plugin. Můžete mi prosím dočasně povolit vyšší limit, abych mohl plugin jednoduše vypnout či rovnou odstranit? http://kousavka.webzdarma.cz/ Díky.
Dobrý den,

můžete nám prosím napsat konkrétní chybovou hlášku? Případně, pokud chcete plugin vypnout, napište nám jeho název.
Bohužel ji nemám zachycenou úplně. Bylo tam něco ve stylu: Fatal error: Allowed memory size of xxx bytes exhausted (tried to allocate xxx) in /xxx/yyy on line xxx
Když se teď zaloguji, vidím jen prázdnou bílou stránku, nic jiného to nedělá.
Mám podezření na plugin Wordfence, který by mohl být zdrojem potíží.
Ještě to různě zkouším, většinou se po zalogování zobrazí prázdná bílá stránka, nicméně když jsem teď cghtěl editovat příspěvek na hlavní nstránce, hodilo mi to chybu
Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 3072 bytes) in /3w/webzdarma.cz/k/kousavka/wp-content/plugins/types/application/models/information/container.php on line 154

Můžete se na to prosím podvat, co s tím? Díky
Dobrý den,
Vytvořil jsem testovací administrátorský účet a přihlášení i úpravy proběhly v pořádku. Můžete nám napsat prosím Váš postup, jak při úpravě příspěvku postupujete?