Email

Dobrý den nevíte proč mi nejde se přihlásit do webemailu píše to že přihlášení sehnalo, i když heslo jsem napsal správně (tj. stejné jako na stránky)
Dobrý den, do webmailu je možné se přihlásit jen u aktivního programu Premium. U programu Zdarma to lze jen odkazem ve správě účtu.
Dobrý den, Chtěl jsem si zaregistrovat doménu a stále mi nepřišel e-mail s údaji co s tím můžu dělat?
Dobrý den, o jakou doménu jde? Prověřili jste si i adresář SPAM / Nevyžádaná pošta jestli email neskončil v něm?
Dobrý den,
mám od Vás webhosting premium a teda využívam aj email. Chcem sa spýtať, čo môžem urobiť pre to, aby som nepadal do spamu príjemcom mojho emailu.
Ďakujem
Dobrý den, napíšte nám na podpora@webzdarma.cz a naši administrátoři vám u vaši domény 2 řádu nastaví DKIM, SPF a DMARC záznamy.
Dobrý den,
mám webhosting zdarma
dal jsem v nastavení přesměrovat info@zovelkepavlovice.wz.cz na můj registrační email, ale při zkoušce jestli to funguje, tak jsem email odeslal ale nepřišla žádná hláška o nedoručení a ani nebyl email doručen na moji adresu...

jak dlouho trvá přenos emailu a (pouze text) - je potřeba nastavit ještě něco jiného?
Dobrý den, je možné že cílový emailový server daný email odmítl a zahodil ho, nebo Vám skončil ve složce Spam.