chyba530

Dobrý den, zobrazuje se mi chyba 53O, nemůže to být tím ,že nyní nejsem na školním PC ale na jiném.Děkuji za info.Pěkný den
530 chyba stále se mi zobrazuje, děkuji za info.
Dobrý den, kde se vám táto chyba zobrazuje? Stránka stefip3a.wz.cz mi korektně běží, uvedenou chybu na ní neeviduji.
Dobrý den na FTP dole se mi zobrazuje tato chyba 530, je možné dříve jsem byla na školním PC a ted na jiném,Děkuji za odpoved.Jana
V tom případě si ověřte správnost zadaných údajů: server, uživatel, heslo - jestli jsou správné.
Dobrý den,
pro přenos souborů používám program FileZilla, při pokusu o připojení mi píše:
Příkaz: USER prehrady.wz.cz
Odpověď: 331 Password required for prehrady.wz.cz
Příkaz: PASS *
Odpověď: 530 Login incorrect.
Chyba: Kritická chyba: Nelze se připojit k serveru
přestože přenos souborů přes webzdarma jde v pohodě. Heslo zkontrolováno. Mám i tepsport.wz.cz ve stejném nastavení a přenos souborů jde bez problému.
Prosím o pomoc či radu.
Moc děkuji.
Míra
PS: mám pět adres, koukám, že tři jdou (tepsport.wz.cz, teplitz.wz.cz, ash1989.wz.cz) a dvě nejdou (prehrady.wz.cz a oshb.wz.cz)
Dobrý den, u prehrady.wz.cz jsi ověřte správnost FTP serveru dle uvítacího emailu.
prehrady.wz.cz makají!! Super, moje chyba, stačilo zadat správný FTP server, omlouvám se a moc děkuji za info. Díky.
Dobry den, nemohu se pres FTP prihlasit. Zde se prihlasim Ok,ale pres ftp me to stale pise chybu poradite Na jiny web se prihlasim dobre jen na achjoja5.wz.cz se nemohu prihlasit
Dekuji
Dobrý den, ověřte si správnost zadávaných údajů v uvítacím emailu.
Dobry den dekuji za radu uz to funguje dekuji
Prosim o radu,
nejde mi FTP pripojenie.
stale mam v Filezilla nasledovnu hlasku ( rovnaku mam aj v total commanderi), cez prehliadac sa pihlasit bez problemov viem. za odpoved dakujem :
Stav: Odpojený od servera
Stav: Prekladá sa adresa vser.wz.sk
Stav: Prebieha pripájanie k 185.64.219.6:21...
Stav: Spojenie nadviazané, čaká sa na uvítaciu správu...
Stav: Inicializuje sa TLS...
Stav: Overuje sa certifikát...
Stav: TLS connection established.
Príkaz: USER vser.wz.sk
Odpoveď: 331 Password required for vser.wz.sk
Príkaz: PASS
Odpoveď: 530 Login incorrect.
Chyba: Critical error: Nedá sa spojiť so serverom
Dobrý den, ověřte si správnost zadávaných údajů v uvítacím emailu.