Web Odstaven

Jsem úplný začátečník a pořádně ani nevím co jsem provedl a najednou mi skočilo web Odstaven. Co mám udělat aby mi web znovu najel. A kde najdu co jsem vlastně provedl. Děkuji za reakce
Dobrý den, některý z vašich skriptů se zacyklil čím vykonal výstup objemnější než 5MB co způsobilo přetížení serveru. Webhosting jsem obnovil.
Po obnovení jsem najel na stránky jen jednou a hned se to zas zablokovalo. Potom jsem šel na web a vše smazal. Budu to muset udělat celé znova, protože vůbec nevím co je špatně děkuji. Pokud to tedy jde obnovte mi to Děkuji
Dobrý den, pravděpodobně se vám něco ve skriptu zacykluje a ten posílá objemné množství textu až ho zařeže natvrdo server odstavením.
Dobrý den, také mám web odstaven a nevím co jsem udělal... email mi žádný o odstavení nepřišel.
@moravskaslavia.unas.cz některý ze skriptů se vám zacyklil a vygeneroval výstup objemnější než 5MB čím způsobil přetížení. Webhosting jsem vám obnovil.
proč mi nejde žádný web s koncovkou webz.cz
Dobrý den, například rucka.webz.cz u nás neexistuje. Pokud existoval, byl smazán po předešlých upozorneních na email pro porušení podmínek použití.