vlastní mp3,video

Prosím Vás o radu, mám vlastní video a mp3, jak bych to mohla vložit na WZ? Nějak se mi to nedaří, zkoušela jsem vložit mp3 o velikosti asi 5MB. Někde jsem četla,že jde vložit jen 2MB-ale to se mi nezdá a navíc tak malou mp3 nemám:( V programu se mi ta mp3 spustí, ale na webu už ne.
<HTML>Přes správce můžeš vložit soubor o velikosti max. 5MB. Pokud potřebuješ víc, tak musíš přes <a href="faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FTP</a>.</HTML>
jj děkuji:) Pokusím se tedy objevit kouzlo FTP
Mám nejaké vlastné skladby v mp3. Chcem ich umiestniť tak aby boli prístupné pre iných ale neviem ako na to. Som úplný začiatočník tak Vás prosím o nejakú cennú radu. Ďakujem
tormato: nahraj přes FTP a na stránky hoď link;)
Nahrať cez FTP na stránky to ide, ale ako na stránky hodím link. Popíš mi to trochu podrobnejšie. Ďakujem
http://www.jakpsatweb.cz/odkazy-html.html
jo a nedelej stranky v excelu, vazne ne
jojo, není nad to. když se člověk nejdřív naučí dělat aspoň základně web a pak se teprv registruje a umisťuje třeba mp3ojky
a taky proboha NEDÁVEJ na pozadí žádnou hudbu! poslouchal sem zrovna z PC hudbu svou a strašně to ruší. a navíc lidem s pomalejším připojením trvá stráááášně dlouho než se to stáhne a spustí