Strateny heslo, mail

Dobry den,
mam mensi problem. Pred par tyzdnami sa na nas web dostal virus. Odstranil som ho a okamzite som zmenil heslo. To som vsak po par dnoch nepouzivania zabudol. Kedze je to klanovy web a registroval ho iny clen mail nepoznam. A ani ten mail si uz nikto nepamäta. Neviete mi niekto poradit ako sa dostat k novemu heslu? Alebo neviete ci si windows commander uklada niekde logy? Dakujem vopred za pomoc.
Este by som rad dodal, ze sa nejedna o web, ktory mam vedla nicku.
Total Commander možná logy ukládá, ale hesla v nich nenajdeš.

Nejjednodušší bude nechat si poslat heslo na ten mail - však to někomu přijde do schránky a ten se ozve.
No kontaktoval som toho, kto ten web registroval. No mail si nepamäta a ked skusal ci mu to nepride na jeho, tak sa nic nestalo. Dal by sa aspon nejak zistit registracny mail? Dost by nam to pomohlo. Prinajhorsom by som poprosil administraciu o zmazanie webu a hodil to na novu domenu. Ale asi by len tak niekomu nezmazali web, ked nemaju istotu.
To mi vysvětli, jak někdo může zapomenout svůj vlastní mail. To nemáš ani papír a tužku?

Tip pro líné: http://supergenpass.com/mobile/
<HTML>Napiš na podpora@webzdarma.cz, o který web se jedná.</HTML>
Ten web sa asi registroval na nejaky provizorny mail. Ja neviem, kedze som ho neregistroval. Podropbnosti som zaslal na ten mail. Dufam, ze sa to cim skor vybavi.
<HTML>No já doufám, že se k tobě ta odpověď dostane, ten váš zoznam je nějaký podezřívavý...

Tato sprava nemoze byt dorucena. Obsahuje priles vela znakov, na
zaklade ktorych je to zrejme SPAM - nevyziadana masova posta.</HTML>
Odpoved nastastie dorazila. Uz len cakat.