Žádosti o obnovení odstavených domén

Dobrý den, žádám o znovu spuštění stránek luxusservice.kvalitne.cz, zaluzie.unas.cz, lodziepolak.kvalitne.cz, reproservis.kvalitne.cz. Omlouvám se za vzniklé nedorozumění. Nepostřehl jsem, že se tam musím jednou ročně přihlašovat.
Dobrý den,
žádám o obnovu stránek www.dk-prototyp.wz.cz . Patrně nějaký WordPress plugin zaplnil mnohem víc paměti, než bylo potřeba. Po obnově paměť uvolním.
Děkuji.
luxusservice.kvalitne.cz, zaluzie.unas.cz, lodziepolak.kvalitne.cz, reproservis.kvalitne.cz - obnoveno

dk-prototyp.wz.cz - jiz vidim obnoveno
Dobrý den, prosím o obnovu webu keramika-strakova.wz.cz. Děkuji.
keramika-strakova.wz.cz vyreseno na emailu
Dobrý den, žádám o obnovení domény http://zahranicni-slunecni-hodiny.wz.cz/
Prosím o upřesnění, kde vznikla chyba a jak ji mohu později předejít.
Předem děkuji Miloš Nosek
oskeruse.wz.cz vidim obnoveno
nailsbyvendy.euweb.cz - jiz byla smazana. Pokud ji chcete nadale pouzivat tak napiste na info@webzdarma.cz
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda je možná obnova stránek pripravka.wz.cz a zimni-turnaje.wz.cz . Kdysi fungovaly jako archiv a rádi bychom se k fotografiím z mládí dostali. Děkuji.
Dobrý den, žádám o obnovení domény kave.euweb.cz. Nepřišelo mi žádné upozornění, je to školní projekt. Děkuji
Dobrý den, žádám o obnovení domény ifef.wz.cz a sdělení důvodu odstavení, abychom to mohli napravit. Na kontaktní mailové adrese se nám zpráva nedonesla.
Děkujeme
pripravka.wz.cz a zimni-turnaje.wz.cz jsou smazane jiz dele nez 3 roky a nejdou tak obnovit

kave.euweb.cz - je prekrocena kapacita databaze. Kapacitu sem vam docasne navysil. Pokud nebude snizena velikost tak system domenu opet odstavi. Email vam byl zaslan 17.02.2024 03:11:09

ifef.wz.cz - obnoveno. Domena byla odstavena z duvodu ze nemela dele jak rok prihlaseni do administrace. Email na *@atlas.cz byl odeslan 01.02.2024 10:31:53 a 16.02.2024 10:46:46
Dobrý den, prosím o obnovu webu jankucera.cz . Děkuji.
Dobrý den,
na webu radotin-kuzelky.wz.cz jsem odstranil celý obsah ze serveru.
Zkontroloval jsem a nakopíroval nový obsahu webu.
Bylo změněno heslo na FTP a pro přístup do administrace.
Prosím o spuštění webu.

Děkuji za spolupráci.
-ju
Prolila bych obnovit grpreklady.euweb.cz děkuji Lilja Grudina
jankucera.cz - nevidim v systemu
radotin-kuzelky.wz.cz - vyreseno pres email
grpreklady.euweb.cz - jiz vidim obnoveno
žadam o obnoveni domeny tao.kvalitne.
dik
Dobrý den, žádám znovu o obnovení domény ifef.wz.cz, kterou jste nám 2.3. obnovili, ale už je zase pozastavená. Jako důvod, jste nám uvedli, že se nikdo přes rok nepřihlásil do administrace. Tak to však není a články se tam během roku, a to včetně letošního ledna přidávaly. Navíc v krátkém období po obnově jsem tam stihl být dvakrát.
Děkuji
Dobrý den, žádám o obnovení domény asponza3.xf.cz
Děkuji
tao.kvalitne - obnoveno
ifef.wz.cz - obnoveno . Jedna se ale o administraci WZ nikoliv vaseho redakcniho systemu
asponza3 - obnoveno
Dobrý den, prosím o obnovení webu sonne.unas.cz. Děkuji.
Dobrý den, prosím o obnovení webu sonne.unas.cz. Děkuji.
Dobrý den, poprosil bych o obnovení webu popcorny.euweb.cz
Přehlédl jsem e-mail, který mi byl poslán. Děkuji
www.penzionpodlipou.wz.cz

Dobrý den, prosím o obnovu výše uvedené domény. Děkuji JS
sonne.unas.cz - obnoveno
popcorny.euweb.cz - obnoveno
penzionpodlipou.wz.cz - obnoveno
Prosím o obnovení domény fckrasensko.wz.cz