Překročení datového limitu

Dobrý den,

dnes mě v poště zaskočilo varování o překročení datového limitu - více než 1GB bylo staženo za první dny roku 2024.

Používám pouze jednu stránku, opakovaně ji načítám během dne. Ale užívám ji tímto způsobem už několik let
a konzumace dat byla vždy minimální - prohlížeč většinu obsahu kešuje. Mohli byste, prosím, nahlednout do logů?

Vzhledem k tomu, že k této situaci začlo docházet od 1.1.2024, říkám si, jestli jste třeba nenasadili nějakou technickou
změnu? Ale nevím, co by to mělo být. Dříve se do přenosu nepočítaly bannery a teď se počítají? Nebo se počítaly vždy
a teď se zvětšily? Nebo jste na straně serveru nějak zakázali kešování (ani nevím, jestli je to možné).

Předem děkuji za pomoc.
--nik
Mám stejný dotaz. Při pohledu do statistik mě včera a dnes "bombardovala" mimo jiné nějaká 47.76.35.19 dohledatelná na webu jako blacklisted.
Doufám, že půjde vymyslet nějaké řešení, aby si to nemuseli nějak technicky ohlídat neplatící zákazníci.
Dobry den, bohuzel chybou v systemu se traffic hlidal jen cca na 50% domenach .

Ad vht.czweb.org : denne vidim cca 4000 pozadavku na jeden .php soubor. Pocitaji se jen data prenesena ze serveru WZ - tj pokud zobrazujete napr. obrazky z jinych domen tak se nepocitaji .

ad chrz.wz.cz : navstevnost z 47.76.35.19 vidim. Jedna se asi o robota ktery se snazi parsovat vas web . Posila velke mnozstvi dotazu na adresy ve stylu /?stranka=2128
Tak to jsem patřil asi mezi těch 50 %, i když tedy netuším, kolik se mohlo běžně přenášet. A třeba zjistím, že zadarmové WZ najednou nevyhovuje.

Existuje technický způsob, aby se to filtrovalo přímo na WZ, nebo byste mi poradili, jak efektivně odmítat požadavky evidentně obtěžující nějakým nastavením htaccess či podobně?
OK, díky za vysvětlení. Zrušil jsem automatický refresh stránky.
Počítá se do statistik návštěvnosti a do objemu přenesených dat v limitu i případ, kdy některé přístupy zamítnu
v .htaccess, např.

Order Allow,Deny
Deny from 47.76.35.19
Allow from all

Jinak si neumím vysvětlit, proč statistiky návštěvnosti ukazují počet zobrazení, který je skoro řádově jinde než interní statistiky, které si vedu v php (a které počítají jen úspěšná zobrazení). A jak se tomu účinně bránit.
toto by melo pomoci. Statistiky na WZ pocitaji vsechny nactene zdroje. Tj i obrazky atd.