ftp_put()

Zdravim vsecky znale PHP,
ale i ty neznale :-).

Potreboval bych objasnit to, proc mi funkce ftp_put() neprenese na server soubor vetsi jak 2MB ?

Je nastaven nejaky limit na WZ ?
Nebo je to tak normalni?
Nebo delam neco spatne?

Hlaska je tato:
Warning: upload_max_filesize of 2097152 bytes exceeded - file [soubor=.......... proste cesta k souboru na disku, odkud jsem ho vkladal] not saved in Unknown on line 0


Diky za rady! Smejky
" proc mi funkce ftp_put() neprenese na server soubor vetsi jak 2MB ?"

Chybová hláška mluví jasně, ne?
"Warning: upload_max_filesize of 2097152 bytes exceeded"

Je to proto, že tento limit nastavil admin a ty ho překračuješ. Podívej se do phpinfo().
TO ZBI:

Vim co rika hlaska :-),
ale nevedel jsem co zapricinuje to, ze se tato hlaska vyskytla.

Ale ted uz to vim. Dik.
Smejky (kocka.webzdarma.cz)
<?php phpinfo(); ?>
cz.php.net
cz.php.net/phpinfo
cz.php.net/info
wz.cz - PODPORA
Tobě též díky :-)
No a jak se to dá zvětšit?
FTP pres PHP je vlastne to sami co spravce souboru.

A proc je dan limit? Je to dano tim, ze soubory se neprenaseji primo jako u FTP klientu. Ale tak, ze se soubor musi nejdriv prenest na docasne misto na serveru a z nej uz pak primo na FTP server. A prave docasne misto je limitovano. A to stejnym zpusobem jako treba obycejny upload souboru.

Limit se da tusim nastavit. A to pres .htaccess pomoci upload_max_filesize. Presne z hlavy nevim jaky je zapis. Si to najdi na netu.
No nastavil sem .htaccess takhle:

php_value memory_limit 20M
php_value post_max_size 20M
php_value upload_max_filesize 20M
php info mi rika ze local value je 20M a master value 2M.. Takže by to mělo jít, ale pořád mi to (v mozille) píše to samý "spojení přerušeno bla bla bla"
neni to nahodou ftp_puts() >D
Tak o takove funkci slysim prvne, ..

Nedalo mi to a podival jsem se, co na to rikaji chytre hlavy. A dokonce ani php manuál takovou funkci nezná ;)