Chyba na 15.řádku

Ahoj,
namrkl by se mi někdo na tuhle chybu?
Parse error: parse error in /3w/wz.cz/d/dobrovizdorty/shop/stranky/uniformular/2.php on line 15

Já tam prostě chybu nevidím...
PHP:
If (odpoved = 4)

<HEAD>
<META HTTP-EQUIV='Content-Type' content='text/html; charset=windows-1250'>
<TITLE>Odeslání formuláře</TITLE>
</HEAD>
<BODY>

<?php

if(count($HTTP_POST_VARS)>0) {

$komu = "xxxxxxxx@atlas.cz";
$predmet = "Formular odeslany skriptem z mojich stranek"
$od = "from: ctenar@intervalu.cz";
$telo = "";

while (list($promenna, $hodnota) = each($HTTP_POST_VARS)) {
$telo .= "$promenna: $hodnota\n";
}

$telo .= "\nUzivateluv browser: $HTTP_USER_AGENT\n";
$telo .= "IP adresa, z ktere prisel pozadavek: $REMOTE_ADDR\n";

if(mail($komu, $predmet, $telo, $od)) {
echo("<BR><BR><H3><P align='center'>Děkujeme. Váš příspěvek zpracujeme do 24 hodin.</P></H3><BR><BR>");
echo("<H2 align='center'><A href='javascript:history.go(-1)'>Z P Ě T</A></H2>");
} else {
echo("<BR><BR><H3><P align='center'>Některá ze služeb selhala. Zkuste to prosím později.<BR>");
echo("V případě potíží kontaktuje <A href='mailto:moje@adresa.cz'>moje@adresa.cz</A></P></H3><BR><BR>");
echo("<H2 align='center'><A href='javascript:history.go(-1)'>Z P Ě T</A></H2>");
}
} else {
echo("<BR><BR><H3><P align='center'>Toto je skript, kterým se odesílají zprávy z formulářů.</P></H3>");
echo("<H3 align='center'>Nechat být muset :-)</H3><BR><BR><H2 align='center'>");
echo("<A href='javascript:history.go(-1)'>Z P Ě T</A></H2>");
}

?>

</BODY>
$predmet = "Formular odeslany skriptem z mojich stranek"
dál jsem to nezkoumal
Děkuju,
ale tohle nebude ono,má to být na 15.řádku.
Něco s :
$telo .= "$promenna: $hodnota\n";
Tady teda nic nevidím.
U toho přědmětu jsem doplnil pouze ten středník,je to tak?
Už to šlape,dík
Tak ještě jednou...
Sice to šlape,ale z formulaře mi nepříjdou žádný data,jen informace o IP,prohlížeči atd...
Nevěděl by někdo čím to je?
Mělo by to po nasměrování jakehokoliv formulaře na tohle PHP zjistit co formulář obsahuje a poslat to na mejl.
Zkoušel jsem to s GET i POST v ($HTTP_POST_VARS),ale tohle nepomohlo.
1) $_HTTP_POST_VARS je historie. Dnes se používá zkrácená verze $_POST (analogicky $_GET).

2) nespoléhat na bezpečnostní díru v php a místo $HTTP_USER_AGENT a $REMOTE_ADDR používat $_SERVER.

3) vypiš si obsah pole $_POST (případně $_GET - podle metody odesílání) a podívej se, jestli do skriptu hodnoty vstupují

4) pokud víš, jaká pole formulář obsahuje, připoj je do textu přímo.
Michal: jen tak na okraj: pokud je "parse error" na 15 řádku tak to znamená jen to, že na 15 řádku parser už nedokázal dále číst skript - chyba, která to způsobí může být klidně několik řádků před tím
PS:
poznat, který řádek je v tvé ukázce ten patnáctý je docela kumšt
Díky všem za poradu!
Líbí se mi,že na tohle php můžu nasměrovat jakýkoliv formulář a nemusím definovat názvy polí.Teda aspoń doufám,že to půjde...
Na zdrojovém webu to tak aspoń tvrdí.Jestli to někoho zajímá,tak je to:
http://interval.cz/clanky/univerzalni-php-skript-pro-odesilani-formularu/
Lepší než je uvedeno v jakpsatweb.cz
odpoved mas hned jako prvni odpoved ;)



$predmet = "Formular odeslany skriptem z mojich stranek" (TADY TI CHYBI STREDNIK)


:D
=Saggi=
Takže ..
1) Problem, kterym se zabývalo toto vlákno, byl již vyřešen. Není nutné jej "rešit" znova.
2) Podíval ses na data minulých příspěvků? Jeslti ano, zjistils, že jsi o týden zaspal.
3) Proc vytahujes staré vyřešené témata, když k nim nemáš co říct/napsat?

___
Doufám, že to pochopíš jako snahu o poučení .. a ne jako snahu o dialog (který tímhle taky končím).