input type="submit" ako a href

Chcem odoslat formular metodou post pomocou nie buttonu ale pomocou odkazu (a href).
Je to mozne nejako spravit?
Dakujem
pomocí java scriptu

a href="javascript:document.getElementById('formular').submit();"
Imho pouze pres JavaScript.

Jenze, zapnuty JavaScript by nemel byt podminkou pro pouziti formulare -> tzn.: pouzit normalni submit input, az ten JavaScriptem schovat, nahradit obycejnym textem s odkazem na odeslani formulare (nebo pres onclick). <- uzivatele s JS tak uvidi text k odeslání, uživatele bez JS uvidí submit input ;)

___
Jinak o stylování formulářů toho bylo napsáno už hodně... jedno z pravidel pristupnosti bylo i "používat standartní formulářové objekty".. (napr submit, button a text inputy lze stylovat v css docela dobře).
pokud jde jen o vzhled, tak by to šlo taky takhle:

<input type="submit" value="Odeslat formulář" style="border: none; background-color: white; color: blue; text-decoration: underline; cursor: hand; width: 0; overflow: visible">

je to normální submit, ale ten styl způsobí, že vypadá úplně jako odkaz; kdyby to mělo být úplně dokonale, tak by si člověk ještě trochu pohrál s barvama, tady jsem tam prostě dal obyčejnou blue
edit:

FF a Opera nechápou to přetečení a nechaj tomu tu šířku 0, takže to není vidět; bud jsem to napsal blbě, nebo se místo
width: 0;
musí dát taková šířka, aby to tak akorát vyšlo (nevim jak to správně udělat, přiznám se), dá se dát třeba width: 100px, ale neni to správný řešení
pokud by ten submit měl bejt třeba na konci řádky, tak bych mu nastavil zarovnání doleva a napravo by holt zbylo trochu bílýho místa
můžete to někdo ěště "vylepšit"
edit2:

má tam být
cursor: pointer

(Firefox nezná cursor: hand, IE a Opera ano)
=RUR=
cursor: hand; si vymysleli u Microšrotu - ve standardech je cursor: pointer; - ja tam hand teda rozhodne nenasel. (akorat Opera to pouzila v zajmu "kompatibility" s IE, coz neni na skodu)
jinak mi neni moc jasne, proc tam cpes tu sirku 0 .. -> border: none; background-color: transparent; color: #0000ff; text-decoration: underline; cursor: hand;
> "Uplně jako normální odkaz" - uz chybi jenom ten hover efekt - v IE lze resit pouze pres javascript* :)

___
* teda IE6,.. sedmicku jsem nezkousel, jeslti zvlada hover efekt i pro jine objekty nez jen odkaz .. IE6 nikoliv ..
protože jsem blběj - na šířku 0 nakašlat a místo toho tam dát:
padding: 0
(jinak se tam udělá v Opeře a FF vlevo a vpravo padding, což u odkazu vypadá nepřirozeně)

a hovery a tydlencty vychytávky, ale to už je detail, toho si uživatel nevšimne že to tam chybí; docela frajeřina by byla dodělat tam i :visited >:->

cursor jsem řešil jen z prakrického hlediska, nehledal jsem co je správně (dal jsem tam hand pač mě to napadlo, a když to nefachalo ve FF, tak jsem koukal co nabízí PSPad a pointer bylo ono)