kritiku, please

zhodnoťte prosím tento web. díky (je vedle jména ;))
Možná budu trochu neobjektivní, protože hodnotit web takto dobré hry a navíc české...
...ale zkusím to:

-pod Operou se špatně zobrazuje dolní pruh (copyright)
-pak ta část uprostřed (kam se píše text) má v Opeře na levé straně (nalevo od části s textem, nebo napravo od levého menu) tenkou černou svislou čáru
-používáš tabulkový layout což je poměrně zastaralé a pomalé. Je to poznat i na rychlosti načítání stránek.
-používáš zastaralé HTML 4.0 Transitional, kde navíc na default.html máš neuvěřitelných 118 chyb

-celkem dobře barevně sladěné
-odpočítávání je fajn

Problémy jednoznačně převažují, takže doladit. Ať za těch 40 dní vyjde s Vietcongem i pořádný web.
diky,

hmm, pro operu to asi nevyladím, protože ji nemám naistalovanou. ale nějak to udělám.
těch 118 chyb vyladím.
Jakub: pokud vyřeších těch 118 chyb, tak automaticky vyřešíš většinu problémů s Operou. Věř mi ;)
diky, budu se snažit.
Značná část těch chyb z validátoru je chybějící alt="" u obrázků - mi to na té stránce vyhodilo dokonce číslo 121.
2josef: 121 je správně, to mi vyhodilo taky. už na tom dělám.
...take bych dal pryc tabulky. Pouzivaji se jenom tam, k cemu jsou urceny. Pouziti tabulky jako kostry layoutu je blbost. Pouziva se CSS layout. Precetl bych si alespon jakpsatweb.cz, presneji http://www.jakpsatweb.cz/clanky/skutecne-vyhody-css-layoutu.html. btw grafika webu je tuctova, tema je take tuctove a osobne nechapu proc stale takove weby vytvarite.
Nelíbí se mi přechod mezi logo-menu, něják více zaoblit a aby to prostě na sebe aspon trochu navazovalo.
CSS layout -> zní to hezky, ale ještě to umět
Jakub: http://css.e-sign.cz/layouty/vychytany-tri-sloupcovy-liquidni-layout
Ten web je dobrej! akorat.
-Neladi mi ostreuhly u vstupniho obrazku(ten je sam o sobe velmi dobry)
-ten prechod mezi menu a logem..uz to zaznelo
-trochu nevkusne: Veky balik novinek maly balik novinek.
-a nakonec jsem neochopil proc mas 2 GB, koneckoncu je to tvoje vec!
-ALE celkove je stranka moc dobra!
Cau Tafuf;.
- uhly upravím
- přechod zkusim opravit
- uvidim
- 2 gb mám proto, že někdy na ne-e.net nejde gb, ten od blueboardu je záloha
- diky
>>2 gb mám proto, že někdy na ne-e.net nejde gb, ten od blueboardu je záloha

a nemáš nejlepší si udělat vlastní?
2džej ár: zase takovej kouzelník nejsem.
Jakub: ted uz pojede ne-e.net v pohode. Prekecali jsme banan, aby nam dal neomezeny pocet dotazu na databazi
tondys: to jsem rád.