formulář - triviální dotaz

ahoj,

odpověď jsem hledal, ale nenašel.

mám formulář v něm vstpní pole (type =text)
a dva tlačítka (input = submit)

problém je v tom, že jak do toho textu neco napíšu a zmáčknu enter, tak se to chová jako bych zmačknul to první tlačítko, a ja bych potřeboval, aby se to jevilo jako že jsem zmacknul to druhe tlacitko. ... jak na to?

díky
Ukaž kód toho formuláře.
no jo, tak jsou proste prohlizece udelany a s tim nic neudelas. leda ty tlacitka prohodit. nebo nejaky javascript.
<form action="./links.php" method="post">

<table>
<tr><td>Nick: </td><td>
<SELECT name="l_userid">
<?php
...
?>

</SELECT>
</td>
<td><INPUT TYPE="submit" value="host" name="l_login"></td></tr>
<tr><td>Heslo:</td><td>
<input type="password" value="" name="l_heslo"></td>
<td><INPUT TYPE="submit" value="login" name="l_login" selected></td></tr>
</table>
</form>
Raduzz:
1) porušuješ podmínky zobrazení reklamy
2) prohoď tlačítka a potom je pomocí CSS pozicování umísti dle libosti
3) opravdu máš v přihlašovacím formuláři seznam všech uživatelů? Blázen ...
1) prosím mějte strpení, ja ten web neprogramoval. ale toho že se tam porušujou podmínky jsem si už všiml a autora jsem o tom dnes ráno informoval. ... psal že se na to mrkne

2) díky na nápad

3) těch uživatelů bude max 20. a v tom případě je lepší, když tam bude seznam (z důvodu aby si mohli ostatní nahlížet do účtů - s omezenými právy) .. typ aplikace si to vyžaduje
Tak to udelej v php a neser s tim(tady slušný lidi)
3) opravdu máš v přihlašovacím formuláři seznam všech uživatelů? Blázen ...
3) těch uživatelů bude max 20. a v tom případě je lepší, když tam bude seznam (z důvodu aby si mohli ostatní nahlížet do účtů - s omezenými právy) .. typ aplikace si to vyžaduje

on to spise myslel tak, ze pak staci uhodnout heslo a mas pristup. A nekteri maji heslo presne podle prihlasovaciho loginu...
a na co jsou ve formuláři dva submity? Dej tam zaškrtávátko "host" a nech tam jeden submit...
nebo dej druhý submit do druhého formu. Když už mít submit....
MzM: "a na co jsou ve formuláři dva submity?"
to je špatně? Já je tam třeba mám taky. Pokud kliknu na první, nebo plácnu do ENTERu, tak se mi form odešle a PHP podle primitivního rozhodovacího "mechanismu" vygeneruje náhled příspěvku, pokud kliknu na druhý, příspěvek uložím ;)