Vycentrovanie stránok na stred obrazovky

Ahoj, potreboval by som vycentrovat stranky na stred obrazovky (napr. ako je seznam.cz) - momentalne ich mam centrovane napravo, ale jelikoz som zaciatocnik, nemam tusenie ako na to.

web:
www.buboland.unas.cz

diky za kazdu radu!
pardon, momentalne ich mam vycentrovane nalavo :-) to viete, sobota rano...
http://www.jakpsatweb.cz/css/css-vlastnosti-hodnoty-prehled.html#pozicovani
Diky Tome, akorat ja sa v tom vobec nevyznam - a netusim co vlastne tym autor chce povedat...
Pokial je to mozne zhrnut do rady typu - pred kazdy tag daj nejaky pokyn a bude to centrovat - alebo nieco obdobne...
Nechápu jak to myslíš, ale zkus jeden osvědčenej tag =

<center> až po konec body a před konečným body dej </center>
A udělej si pořádek v kódu je bagantně velkej a nepřehlednej, najdi si nějákou příručku o CSS na googlu a nauč se ji a pak ji praktikuj jo a není tohle náhodou šablona ?
» Měsíček:
prosím neraď tu slušným lidem takový mor lidstva jako jsou <centry>... :-D

» Michal:
samozřejmně nejlepší řešení je CSS, jak radil Tom. k centrování slouží tyto vlastnosti:

text-align: center;
margin-left: auto;
margin-right: auto; // nebo prostě margin: auto; || margin: 10px auto; ...

je to samozřejmně složitější, takže prozatím si zkus pohrát s html atributem align: například <div align="center"> (což ale nedoporuřuji, musel bys tam pak dát další align, který by to vrátil zpět nalevo, přičemž hlavní oběkt by zůstal na středu.)

nauč se to v CSS, i když je to pro tebe hůř pochopitelné, tak je lepší, se to naučit správně hned od začátku.
No právě css beru hravě jen mi příjde pro něho těžký a jde mi o to aby to pochopil což takhle asi nepochopí, proto jsem mu dal obyčejný kód . Chápeš ?
samozřejmně, chápu. i tak ale tvrdím, že tag <center> a paris hilton jsou největší omyly moderní doby. :) sám nemám rád ani align (používám pouze občas a jen uvnitř tabulek) a proto říkám, že je do budoucna mnohem výhodnější naučit se věci správně hned od začáktu (nejde jen o psaní web stránek).

(třeba jen validita - center je validní pouze v jednom z 5ti nejpoužívanějších dtd) navíc je nesémantický a dělá se stránkou hrůzy když si vypneš styly.

...pochopil / nepochopil... právě proto je zde wz fórum, a mnoho jiných, aby tazateli odpověď poskytly.
ahoj, tak to mam spravene, mrknite na to ak sa vam chce...