nespravne zobrazuje oramovanie vo ff

Pozrite sa prosim na tento web a poradte mi ked ho otvorite v IE tak oramovanie (to vonkajsie) bude ok ale ako nahle sa to otvori vo ff tak to ma nejaku cudnu farbu a akoby to bolo roznej hrubky
nik nevie pomoct
mozila potřebuje nastavit přes CSS {border-style: solid}. Aby to ale jelo i v Opeře, je dobré místo atributu bordercolor použít CSS a atribut boder-color. CSS na stránce používáš, takže asi budeš vědět, jak na to.
ak som to spravne pochopil myslel si aby som dat nastavenie farby namiesto umiestnenia v table do css(style).
mam este jeden dotaz ako spravit aby mi pisalo toto ale mam na mysli aby sa to samozrejme kazdym dnom menilo ta spravny datum a meno
Dnes je streda, <b>6.2.2008</b>Meniny má <b>Dorota</b>
nejlepsi je datum a svatek na web nedavat vubec. jednak to nikoho nezajima. druhak koho to zajima, ten si to zjisti kdekoliv jinde.
jestli to tam vazne musis mit, tak jsou na to hotovy javascripty, mozna by se naslo i neco v php. staci hledat
hledej, třeba na Googlu : svátky javaskript nebo svátky php

najdeš třeba:
http://www2.gykovy.cz/educa/informat/html/twwworba/bbsvatky_js_text.htm
google.com javascript svatky
neni zapis jako zapis, nejlepsi je pouzit pole a odecitat pak den a mesic z datumu

Tonik (tonik.webz.cz)
Zalezi na druhu webu. treba na takovem mailu to muze cloveka zajimat, aby bylo videt, ze si na danou osobu obvykle nezneho pohlavi mysli ve dne v noci :)