Jak si můžu tvořit stránky?

Ahojlidi.prosím jak si můžu na stránky něco dát?(rubriky,články,obrázky)

Prosím poraďte!
Lily
<HTML>Webzdarma je pouze místo, kam umisťujete stránky, nikoliv místo, kde je vytváříte. Chcete-li začít s tvorbou stránek, prostudujte si <a href="http://www.jakpsatweb.cz">JakPsátWeb.cz</a>.

Nebo hledáte službu určenou speciálně pro lidi, součin jejichž věku a IQ je menší než 666? Taková služba se jmenuje webovastranka.cz nebo estranky.cz.

Pak je tu zlatá střední cesta - stáhněte si a nakopírujte si na svůj webový prostor nějaký redakční systém (hledejte redakční systémy v php). To bude patrně možné za předpokladu, že zvládnete čtení manuálů nebo readme souborů a že umíte vyhledávat na internetu.</HTML>
Nípal: A proč by člověk např. s IQ 130 nemohl mít stránky u výše zmíněných poskytovatelů. A na druhou stranu se obávám, že většina skutečných idiotů by měla s výše uvedenou tvorbou stránek zásadní problémy
<HTML>ds: Kdyby mu bylo 5, tak proč ne? Ale už jsme asi moc offtopic, podstatnější pro nás bude reakce Lily, zda si na tvorbu stránek troufá nebo ne.</HTML>
Sakryš - estranky nebo webovastranka nebude nic pro mě! Nedosahuji ještě na sex sex sex (chybí mi dva body + G bod).
Možná je to tím věkem nebo pětkou z matiky :-)
Lama: nezoufej u velbloudovitých sudokopytníků se IQ počítá jinak...
No - jenže já jsem tak pitomý kopytník, že nevím ani jestli jsem sudo nebo licho :-)) a tím pádem mi nevychází ty počty!
já jsem taky koukal jen do wikipedie, doufám, že to tam mají správně...
Tam já raději ani nekoukám, ještě bych se dozvěděl, že mám kopyta :-)
<HTML>A o srsti víš? Její vliv na IQ také nelze zanedbat.

BTW, trochu offtopic, ne?

<small>Pánové, miluju vtipné diskuse ;)</small></HTML>
no obecně soudím, že trochu off topic byla už ta původní zmínka o IQ uživatelů a tak jen pokračujeme v nastoleném směru...
To je fakt - Lily na to háže... 403 :-)) tak to musíme zachránit.

S tou srstí je to jak? Kdo je chlupatej = blbej? Nebo naopak? Lysec = inteligent? :-))