Problém se seznamem v Lišce

Na webu www.jawa-cz.info mám problém v levém menu. Je udělený formou nečíslovaného seznamu, a občas se mi stane, že poslední položka seznamu ,,odletí". Musíte vyzkoušet. Otevřete si Firefox ( testoval sem ve verzi 2.0.0.14 ) a mačkejte F5 tak dlouho, dokud se to nerozletí.

Prosím, vysvětlete mi to. Nevím vůbec čím to je. Chová se to, jako kdyby to nastylovalo pouze nějaké věci té poslední položky a nakombinovalo styly z jiných prvků.

Děkuji
<HTML>Asi bych začal zvalidněním kódu, máte tam 14 chyb a asi 20 dalších problémů. Už třeba dva <html> tagy vypadají podezřele.

PS: Není to liška, ale panda červená ;)</HTML>
Opravdu nevalidní :-))

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'jawacz'@'loki' (using password: YES) in /3w/unas.cz/j/jawa-cz/include/fce/db_login.php on line 2
Big loging error
Ani jsem si nemohl zmáčknout F5 :-(
mezi námi děvčaty, zkus to F5 mačkat na www.jawa-cz.info
Holka zlatá - musím si brát ten dalekohled častěji :-)
Mačkal jsem F5 jako zběsilý, ale nic mi neulítávalo - zkoušel jsem 3 prohlížeče (každý byl jiný!).
Možná v tom dělá pořádek ten Toplist...
"a mačkejte F5 tak dlouho, dokud se to nerozletí."
Ne, diky, pocitadlo zvysovat nechci.

validator mi hlasi nekolik chyb, jako
- 2x tag html
- -- se pouziva pro komentare a v nich uz ne
- jestli menu generujes PHP, pak tam pridej \n : '\n<li><a href...>'
- v in-line tagu, coz je tag A se nesmi vyskytovat blokovy, to je tag DIV

Pokud pouzivas float, pak je treba pouzit spravny zapis.
cili
<div style="display:inline-block">
<div style="float:left">...</div>
<div style="float:left">...</div>
<div style="clear:left">...</div>
</div>
jinak ti to bude fungovat spatne. Odzkouset to muzes tak, ze vsechny float zakomentujes a jestli ti to odskoci chybne i pak, tak to floaty nedelaji.
Osobne radeji pouzivam position nez float. Float dela daleko vic problemu nez resi.