java skript mi nepise ve VYHLEDAVACI hacky a carky

takhle jsem ho napsal (trochu opsal)


<form action="http://search.seznam.cz/" method="get">
<input type="hidden" name="sId" value="fJoiG-pdo7Y5">
<SPAN class="inputs">

<LABEL class="blind" for="q"></LABEL>
<input type="text" size="11" name="q" value="nejdou háčky čárky?"
class="query" id="q" accesskey="4" autocomplete="off"> <br>

<input type="submit" value="Seznam.cz" class="submit"> </SPAN><br>
<HTML>Váš web musí být v kódování UTF-8 (stejně jako má seznam.cz), aby to fungovalo.

PS: Co je na tom javascript?</HTML>
Je to java-skript. Neumim si na webu nastavit UTF-8 ani nevim jestli to webzdama podporuje.

LZE TAKOVY VYHLEDAVAC NAPSAT NEJAK JINAK, TREBA V PHP ? Diky, PV
<HTML>Výmluvy... Podpora kódování není závislá na serveru. A že něco neumíte? Máte možnost se to naučit.

Lze to v PHP (nejspíš ale velmi omezeně pro lokální hledání), ale vzhledem k vašemu projevu usuzuji, že nad tím strávíte mládí - převod webu do UTF-8 je mnohem jednodušší.

PS: Není to javascript.</HTML>
jimben.webz.cz: tím "napsáním jinak" se stejně pochopení toho, jak musí být kódované české znaky, stejně nevyhneš

PS: a jak víš, že když načtu tvou stránku, že jsem pán? To je podobná záhada jako ten java skript...
zdar DS, ja tu stranku mam hlavne pro sebe - proto to "pane". Jsem bez prace a na stara kolena jsem se nechal vyhecovat abych se naucil PHP. (delal jsem weby kolem roku 2001 - 2003 - vetsina jich uz ani nejede)
A ten vyhledavaci script nebo co to je, to je jen takove vylepseni.
Akcie na burze se drží na slušné úrovi :-)

Předělat web na UTF8 není tak složité, tak jen do toho! :-)
btw ten javascript nevidim ani v tom prvním postu ani v tom co teď máte na webu, vidim tam jen html formulář. imho tam taky žádnej javaskript není potřeba... ale fakt doporučuju zkusit to překódování do utf8
Citace: "...Jsem bez prace a na stara kolena jsem se nechal vyhecovat..." - najdi si jiného koníčka. Anebo ti doposud tajili existenci hospod, ženských a zpěvu? Pořadí nechám na tobě. :-))
... vy mi davate. Na hospodu ted nemam penize, se zenskou jsem se rozesel v listopadu a zpivam asi tak podobne jako delam v php.
PHP ale tolik (az na ty obcasne nadavky) nerusi sousedy.

Az bude lepsi pocasi, slibuji vam ze popadnu detektor kovu a vyrazim pro poklad. Pak si nekoho z vas najmu na vyrobu webu.
<HTML>Platí.</HTML>
aaaaaaaaaaa
po treti za posledni tyden mne to odhlasilo!
Adminy fora strilim ode dneska na potkani, a hotovo.
A jestli se nektery ozve, ze moje odpovedi jsou nesrozumitelne, tak ma kulku mezi ocima hned. Ja bych to napsal srozumitelneji, kdyby mne to mezitim neodhlasilo!, takze jen strucne...

Kecy, kecy, kecy.
* byl jsi pozadan o JS kod, nic. Cilii je problem neresitelny.
* preklopeni do UTF treba pomoci PSPAD, kdo googluje, ten ma. Nebo Far, plugin unicode wizard
* lze pouzit vyhledavani treba pomoci google nebo se podivat na http://www.jakpsatweb.cz Fulltextové vyhledávače . MySQL je lepsi nez v PHP vyhledavat. JS hleda pouze na dane strance, pokud nemas databazi slov ze stranek. http://www.volny.cz/peter.mlich/jpw/ Zive vyhledavani uplne posledni (takova uprava prikladu z jpw, ale neni to uplne dokonceno a asi to dam jako extra stranky)
<input type="hidden" name="ie" value="iso-8859-2">
Do value se vloží stejné kódování, jaké má stránka v meta tagu charset.

peta
Tvoje odpovědi jsou bláboly a sežerou tě potkani.