Automatické přesměrování e-mailu nefunguje

Při zřízení e-mailu jsem zaškrtl možnošt automatického přeposílání e-mailu na jinou e-mail. adresu. Funguje to tady někomu? Diky.
Také bych uvítal funkci Autoresponder.
<HTML><i>Funguje to tady někomu?</i><br>
Mně to funguje.</HTML>
Popsal jsem to spatne. Co mi nefunguje je "Aktivní schránka se zasíláním kopií na xxxxx". Ted jdu vyzkouset moznost "Presmerovani na xxxxx" a budu si drzet palce...
Tak přesměrování taky nefunguje. A nejen to. Ted prestal fungovat mail na webzdarma vubec :-(.
Fakt čím dál tím lepší. Zkuste si to sami. Změňte něco v nastavení přesměrování e-mailu .... a už se tady nikdy na svůj e-mail nepodívate.
Máš pravdu, klidně pokračuj... a pak si projdi tohle fórum. Třeba najdeš spřízněnou duši, se kterou budete společně plakat (na správném hrobě). Až se vypláčete, založíte si schránku na nějakém free mailu :-) a budete si zvesela dopisovat (možná s přeposíláním na wz).
Dobrý den,

jzýýf, máte pravdu, zdá se, že "Aktivní schránka se zasíláním kopií na e-mail" kopie nezasílá. Ale ostatní 3 položky v nastavení E-mailu fungují. Jen je třeba nezapomenout potvrdit změnu v notifikačním e-mailu, který Vám přijde.

Dále je třeba se připravit na to, že při inaktivaci e-mailu nebo přesměrovaní (první 2 položky v Nastavení) přestane být e-mailová schránka přístupná. Nemusíte se ale bát, pošta v ní zůstává, jak se můžete přesvědčit obnovením funkce "Aktivní schránka".
Já nevím jak vy, ale já nejsem ani za boha schopen založit wz schránku - nechal jsem to udělat hned při vzniku domény, ale kde nic tu nic.
Zkus si do ní nechat poslat e-mail, tedy na adresu michal@vk-dhl.wz.cz