Nechcete někdo www zdarma?

Už delší dobu se potykam s problemem ze tvorit www stranky me bavi, ale nemam na ne co dát a proto nemohu prisbusobit design. Nechcete si ode mne nekdo udelat www zdarma jen tak na zkoušku?
Vše by bylo zdarma, jenom se nesmíte zlobit ze to bude trvat déle, a treba se vam to nebude libit, nebo alespon naky tema na ktery bych stranky vytvoril.
A co radši zkusit přemýšlet o obsahu?
Tak mi poradte aspon s tim obsahem.
Uf, sám nic nevíš?
Pokud je Ti 13, jak jsem někde četl, dělej si taháky do školy.
Sbíráš něco? Fotíš? Zajímáš se o něco? Co Tě baví?
Nebo udělej reklamu na svou práci - text může vypadat třeba takhle "text text text" nebo standardně "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...", odkaz třeba "odkaz 1" nebo "někam" nebo tam napiš, co umíš: třeba "tohle je hezky zformátovaný text se zajímavým umístěním obrázku", nebo "tenhle skript jsem naspal sám" a nabídni tak něco konkrétnějšího...
Jinak na Tebe budou jako na spoustu dalších platit počítačová přísloví - viz http://zdenek13.unas.cz/in/text/katerina.htm
hmm...takze sam nikdo nevite ocem delat stranky...
<HTML>Text text text není dobrá výplň textu, protože vytváří příšerný sloupcovitý vzor. Lorem ipsum dolor s*it ahmed zase neobsahuje diakritiku, takže není dobrou náhražkou českého textu.

Co se týče zájmů 13letých chlapců, tipuju, že focení bude u většiny z nich leda tak mobilem. Přijdou ze školy, sednou ke kompu a sedí tam, dokud je někdo neodlepí. Takže především počítačové hry - a o těch je stránek hafo.

(Výše uvedený názor vychází z mého stereotypního vnímání dnešní mládeže. Ačkoliv mám poslední dobou dojem, že procento počítačově zdatné mládeže je nižší, než za mého mládí.)

Pokud mohu navrhnout originální téma stránek (straším s tím už pár let každého, kdo nějaké originální téma chce): košíkaření.

Ale kdyby to nemuselo být košíkaření - stačí jakákoliv tvořivá činnost a řádně zdokumentovaná. Někdo lepí modely, někdo si staví kolejiště a někdo dělá vlastní obsah do počítačových her... A někdo je malíř, fotograf, písař... Někdo sleduje ptáky např. v severních Čechách apod.

Cokoliv. Jen to nesmí porušovat podmínky ;)</HTML>
Počítačové hry rozhodně nejsou pro mně, když už tak Flying model simulator. Košíkaření asi nebude to pravé protože o tom moc nevím. Myslel jsem že takové stránky o novinkách ze světa mobilů ale těch je dost. Co myslíte
Možná by bylo fakt užitečnější něco vymyslet vlastní hlavou. O mobilech, filmech, celebritách, TV programech a PC hrách už je toho myslím opravdu všude dost.
Už sem to vymyslel. Předělám stránky našemu ddm. zda jsou původní.
http://www.mujweb.cz/spolecnost/ddmrako/?X
To už zní líp. A ty stránky si předělání docela zasloužej. Jen se přimlouvám za to, aby pak nebyly temným písmem na černém pozadí ;-)
Držím palec.
Ještě jeden nápad a nemohu se rozhodnout, mohl bych ještě udělat databáti scriptů.
Dám ti přisprostlou, ale nejlepší radu: "Jak tě tak čtu... vyser se na to, uděláš nejlíp!"
to prave nechci kdybych chtel tak to udelam uz davno.
A tohle znáš? "Mámo, obrať mě na druhý bok..."
koukni se na svoje stranky a pak neco rikaj. zdar
=wees=
Na nikoho se neosočuj..

Nejlepší způsob, jak se naučit dělat stránky pořádně, je udělat jich hodně.. na obsah ale taky nesmíš zapomínat.. (pořád je to nejdůležitější obsah stránek..)

But I'll give one advice ;)
Pokud chceš mít "žádosti" o vytvoření stránky (zdarma, protože tě to baví), je lepší mít alespoň svou stránku jako ukázku.. (takhle bych i kdybych vytvářel web půl roku dopředu, tak bych tě nepoprosil o web, protože vůbec nevím, jak by nakonc vypadal (hrubá html slátatnina nebo pěkně zpracovaný web i s pěknými styly..) a nemusel jej předělávat sám :)
Jen taková otázka. Co přesně umíš dělat? Jen (X)HTML+CSS? Nebo i PHP+MySQL případně JS? Ono jde o to, že v této oblasti je dost věcí ke zdokonalování.
Pokud umíš jen design. Tak se zkus naučit i to, co je pod kapotou. Jestli do toho nechceš jít, pak zkus to, co dělá design designem - grafiku. Nemusí to být jen pro web.
Pokud tě baví něco ve škole, můžeš udělat něco o tom. Na tohle téma je spousta učebnic, ale málo kvalitních webů. Máme wikipedii, ale co není tam, těžko se někde hledá... Ať už to bude převyprávění nebo i nepřevyprávění výkladu ze školy, nějaký další informace, nějaký zajímavý tipy jak se něco naučit, nebo třeba sbírka řešenejch příkladů... Toho na webu moc neni a význam to má.
Já bych to bral. Chtěli jsme si s přítelkyní udělat stránky adresu mám , ale zjistil jsem , že opravdu nevím jak na to. Jednalo by se jae o nějaký text o nás a nějaký fotky , který by jsme obměňovali. Bylo by to možný? Jestli jo tak mi napiš na email vlcek.spk@seznam.cz Díky Martin