United-nuke - jednou se zobrazí, podruhé ne...

Zdravím všechny.

Nainstaloval jsem United.nuke, ale rozumnému používání brání to, co jsem napsal v nadpisu svého tématu.

Skutečně - chvíli běží a potom najednou hláška
There seems to be a problem with the database server, sorry for the inconvenience. We should be back shortly.

Po chvíli si zase klidně naskočí a běží :-(

Poradí někdo?
<HTML>Neporadí, protože ta hláška je všeříkající/nicneříkající. Jedna z možností je, že United.nuke vyčerpává hodinový limit v počtu SQL dotazů.</HTML>
Zajímavá odpověď :-)

Jenže tohle vše se dějě, i když se evidentně připojuji po delší době. Vůbec se nezobrazí (jen ta hláška) a za chvíli - bez nějakých zákonitostí - ano...

Přitom se na tyto stránky zatím jistě nikdo jiný nepřipojuje. Neoplývají zrovna všeobecnou známostí jako CNN. Ještě jsme ji nezveřejňovali a dolaďujeme...,


Pomozte prosím někdo. Talhle se to opravdu nedá.
Navíc žádný velký odborník nejsem :-)

Dík
<HTML>Pak nasazuju standardní odpověď 138A:

Všechny ty šedé skříňky s vlastními chybovými hláškami (redakční systémy, fóra atd atd) mají jednu vadu: Protože něchtějí prozradit příčinu chyby, vychrlí univerzální hlášku.

Co vrací po neúspěšném připojení k databázi funkce mysql_error() ?</HTML>
Standardní odpověď 138A je dobrá a asi přesná.

Jak mám ale zjistit co a jak ta funkce mysql_error()?

Mimochodem - je docela zajímavé, že jsem dostal po přenastavení SQL jiné heslo k přístupu do phpMyAdmin, chvíli fungovalo a teď zase phpMyAdmin přijme jen to starě... Jsem z toho už daněk.
<HTML>To je hodně zvláštní, je nesmysl, aby se heslo samo měnilo. Funguje to neustále se starým heslem? Jak dlouho je "nové" heslo platné, dokud se to nevrátí ke starému?

Myslím, že jestli to je tím heslem, pak je mysql_error() netřeba a 138A nedává smysl.</HTML>
Díky za odpověď a omlouvám se za pozdní reakci.

Staré heslo jsem nezkoušel po tom, co jsem dostal nové. Když se min ajednou nedařilo se přihlásit, zkusil jsem to staré a ono to šlo...

Teď jsem to zkoušel a stránky s United-nuke se zobrazily 3x za sebou a najednou opět ne...
Poraďte prosím někdo...

Právě jsem z úplného zoufalství smazal databázi a změnil heslo. Provedl jsem znovu natažení SQL, pomocí textového souboru United-nuke. Chvíli to běželo a začal jsem znovu v United-nuke vše nastavovat coby administrátor. Vypadalo to dobře a najednou znovu při ukládání jedné ze změn opět bílá obrazovka s nápisem:
There seems to be a problem with the database server, sorry for the inconvenience.
We should be back shortly.

Tuší někdo kde by mohl být problém?
<HTML>Absolutně netuší, chybové hlášky těchto systémů jsou nicneříkající. Vypisujte, co vám vrací funkce mysql_error(), z toho se dozvíte nejvíc.</HTML>