Jde se pripojit do databaze Mysql pres FTP?

nemuzu nikde najit prihlasovaci udaje!jde to vubec?
Podle mě to přes FTP klienta nejde. Nevím, co bys tam taky chtěl naládovat...?
Do databáze máš přístup přes phpmyadmina anebo skriptem z webu.
potrebuju dat soubory na mysgl.webzdarma.cz!a je jich hodne a pojedno je tam teda nedam !
jsem si neco stahl a tam je napsane nejlepe iportujte pres ftp jenze ktomu ftp asi neni!
Neplete si pojmy? Víte co je MySQL a co FTP? A jak pracuji?

MySQL je databázový server a pracuje pouze s daty (záznamy). Soubory využívá pouze tehdy, pokud je potřeba import nebo export dat. Tento soubor má příponu *.sql . Pokud je toto Váš problém, tak jediná možnost je pouze přes phpMyAdmin a importuji se vždy po jednom sql souboru. Tady FTP vůbec nepomůže. Taky nemá jak.

Pokud máte na mysli soubory jako HTML, PHP, obrázky, styly - prostě cokoli co nemá společného s sql, pak tady pomůže jen FTP. MySQL nebo phpMyAdmin s tímto nemaji nic společného.
:))))
To mi pripomina ted ten dotaz s logickymi operatory. Po takovych programatorech pak opravuji programy. Strasna vec.

Marek (louczka-team.xf.cz)
Ano, tabulky SQL se daji importovat jednoduseji nez pres phpMyAdmin po jedne. Staci si udelat jednoduchy programek a podstrcit mu soubor se vsemi tabulkami. Umi to take bigdump.php , kdo googluje, ten ma. Musi se sprane nastavit.
Do asi 2M ale dokaze phpAdmin bez problemu importovat. Kdyz das vic, tak se tam objevi prave odkaz na bigdump :)

Jestli mas tabulky a data rozhazene po milionech souboru, tak to je proglem programatora. V tom pripade dodava program pro import a export databaze.

Jinak tvuj popis nechapu, zkus popsat podrobne, co asi mas a jakym zpusobem si predstavujes a kam presne to chces dat?
nahrát více souborů na web -> ftp

nahrát do databáze více sql souborů -> sloučit to do jednoho souboru a pak to nahrát přes PHPMyAdmina
R.U.R. (jsrosa.wz.cz)
Jedno slovo :) bigdump.php
Pres FTP nahrajes soubory typu *.sql, bigdump ti je zobrazi, ty to jen vyklikas.
Ten program ma asi 10k, potrebuje javascript, a potrebuje spravne nastavit.

Samozrejme slouceni do jednoho je asi uplne nejlepsi reseni. Nevim, proc zalohu databaze delat do nekolik kousicku :)