fórum

stáhnul jsem z http://www.phpbb.cz fórum phpBB 3.0.4 nahraál jsem na server bez problémů když ale chci při intalaci konkrétně u nastavení databáze vše nastavit tak se zobrazí text:

Nelze se připojit k databázi, viz. zpráva o chybě.
Access denied for user 'padlou'@'zeus.webzdarma.superhosting.cz' (using password: YES)

Přitom vše sem nastavil:


Druh databáze: MySQL
Databázový server nebo DSN: mysql.webzdarma.cz
Port databázového serveru:
Název databáze: padlou
Už. jméno databáze: padlou
Heslo databáze: to si nechám pro sebe ;)
Předpona tabulek v databázi: phpbb_

nevíte co mam udělat ?
Poněkud se mi nepozdává "zeus.webzdarma.superhosting.cz",.. to jsi tam nastavil taky ty?

Ale jinak, máš na wz.cz vytvořenou databázi? Používáš správné přihlašovací údaje? (jsou jiné, než pro přihlášení např sem do fóra..)
no tu databázi pokud vím vytvořenou mám a a to sem nikde nepsal zeus.webzdarma.superhosting.cz a ty přihlašovací údaje ty mi připadají v pořádku
<HTML>Zeus je jeden z webzdarmích databázových serverů a ve vašem případě zároveň mysql.webzdarma.cz. Proč jsou s ním neustále problémy (narozdíl třeba od siva.webzdarma.superhosting.cz, kde mám databázi já), to jako moderátor fóra nevím - ale tipuju, že je prostě vytížený.</HTML>
to mi moc nepomůže když to mam zrovna na tom "zeus.webzdarma.superhosting.cz" no tak nevim co teď...
Buď to necháš, jak to je se všemi důsledky, nebo zkusíš jinou doménu. Ovšem od phpBB rozhodně nečekej zázraky. Je to dost nenažraný systém, takže je lepší s ním jít na placenou doménu.