Download - omezení dat

Dobrý den, mám dotaz okledně přenesených dat, jaký je nastaven datový limit, aby se mi nezablokoval účet.
Žádný limit na WZ není, jen si musíš dát pozor, abys neporušil podmínky WZ (warez a další autorská práva, propojování webů, ...)
limit samozrejme je, aspon jeste minuly rok byl a _moc_ pochybuji, ze by byl zrusen.
<HTML>jkt: neni zadny pevny limit, driv tu bezel skriptik, ktery kontroloval online logy a pokud byl nekde narazove prilis velky traffic (stovky MB za pul hodiny) tak to se docasne stoplo, to tu ted neni, ale samozrejme uplne bez limitu to neni

... ale neni to ani tak zhave jak by se mohlo zdat, za celou tu dobu (4 roky), ze vsech tech uzivatelu (cca 250 tis.) bych ty uzivatele, kteri museli WZ upustit ciste jen kvuli trafficu, napocital na prstech jedne ruky</HTML>
asi tak nejak to bylo puvodne mysleno.
ako stranku mam asi mesiac funkcu ale v kuse my to vyhadzuje ze na stranke nemam index.html ako alebo co sa da stym robid diky moc
Tak to nechpu rpoc my byly zablokovany stranky. www.djspirit.wz.cz nahral jsem tam svoje demo cca 31MB a za tech 12 hodin nez se zablokly bylo stazeno cca 10x protoze o nem vysel clanek na jedno relativne ctenem webu. Ale podle toho co pisete by to nemelo mit vilv... Smazal jsem ten MP3 soubor a "blokacni" skript a stranky bezi normalne...
<HTML>bloklo se ti to jako upozorneni na chybici reklamu, ted se ti to smazano jako ukonceni uctu kvuli chybejici reklame</HTML>
No super... Tak to nechapu! Reklamu mam umistenou v okne, ktere se otevira soucasne s index.html a to to takhle pouzivam min rok a nic se nedelo. Kdybych alespon tusil, ze je to kvuli reklame urcite bych s tim neco udelal. Ale bohuzel to ted nespravim pac mam zablokovany ucet i FTP :( Doufam ze se to rychle vyresi. Diky