Stranka a ftp nefunguje :(

prez webove rozhrani jsem mogl bez problemu nahrat soubory ale stranka se vubec nezobrazuje a ftp neni :(
nahral jsem prez web index.html
domena je povodne.aktualne.cz
Co taghle si to najít v předchozích thereadech chlape ? :D btw tady wo tom bylo postnuto snad milion dotazů

při spojení s ftp je ftp server TVOJE UŽIVATELSKÉ JMÉNO!
pass je stejný!
Co taghle si to najít v předchozích threadech chlape ? :D btw tady wo tom bylo postnuto snad milion dotazů

při spojení s ftp je ftp server TVOJE UŽIVATELSKÉ JMÉNO!
pass je stejný!
Pamatuj si to - máš to 2x :D
ftp jako
povodne.aktualne.cz nefunguje - jinak bych to nepsal :)
ale po prohledani starejch topicu jsem skusil
ftp.aktualne.cz a to funguje
ale stejne index se mi nezobrazuje
Jestli je tvůj nick povodne.aktualne.cz pak jako
ftp server: <br> ftp://ftp.povodne.aktualne.cz</br>
ftp.webzdarma.cz nejede už tak 14 dní...
kupodivu tohle cili ftp://ftp.povodne.aktualne.cz nefunguje

ale funguje ftp.aktualne.cz

no ale stejne nejdulezitejsi je ze zacatek sajtu sem nahral a stejne nefunguje
Koukam že ti to hlásí 500 Internal Server Error, proč myslíš že se IIS jmenuje tak jak se jmenuje :DD
Zkus jestli mas v nastaveni index.html nebo index.HTML pro apache v tom je rozdíl. Účet bloklej nemáš to by tam byla jiná hláška
vsechno maly, vsechno teoreticky mam asi spravne jak jsem se dival do ruznejch faqu a for tady
takze sam nevim :)
Jestli si to měl bloklý tak smaž .htaccess. Ale už si pokročil, ne? ftp faká! :D
taky jsem si rikal ze je tam mozna .htaccess ale bohuzel nevidim ho tam :)
povodne: sorry, nase chyba, ze to nebylo blokovane uz pri registraci, tohle jmeno je uz pouzite, .... v dobe pred ... tusim dvema lety to bylo (?) ... no proste jak bylo zatopene metro atp. ... tak nekdo na tehle adrese zacal provozovat velmi popularni web, ktery po te prestehoval pryc (a my mu tu adresu venovali)

druha vec je, ze tam ted nic neni a ja uz nevim, kdo to byl, takze OK, jejich problem, rusim to z DNSky a behem 24 hodin to zacne fungovat
dik :)
ja mam zamer tam prave reaktivovat stranku o povodnich takze konec koncu svuj ucel bude plnit nadale :)
Ten "nekdo" jsem byl ja ... Uz je to par let, ale nasel jsem par veci ze kterych ten web znovu vyroste.

povodne: Nevim kdo jsi, ale domena je "moje" :o)
Tak sakra, čí jsou ty povodně? Že se tady po roce obnovil staronový thread?
No moje, jen jsem hledal a nahodou narazil na tuto diskuzi tak jsem odpovedel :) To ze je rok stary jsem si nevsiml, pardon :o)