FTP

Mam problem s ftp vzdy ako ho dam pripojit napise
vyzva na spojenie neuspesna
prosim vas neodbyte tym ze si mam precitat ako sa nastavuje ftp alebo ze si mam zapnut pasiv mod prenosu........
pred casom to ftp este fungovalo a teraz uz nie mal som a aj mam rovnake nastavenia ako minule
moze byt chyba aj niekde v nastavenia v pc? skusal som to cez total commander a este jeden ftp klient ktory nepoznam
no a co ti máme poradit - víme jen to, že to nefunguje - obecně ti k tomu můžeme říci, že něco nefunguje nebo je něco rozbité.
Určitě by tě nezabilo uvést tu jaké vyplňuješ údaje pro přihlášení - také by možní pomohlo kdybychom viděli log z neúspěšného připojení - pokud je opravdu všechno správně tak to nelze změnou ovlivnit atěžko ti něco poradíme
vy pičusi co s tím máte že mě nende nahrát na stránku ni kurva udělejte si v tym pořádek a neserte mě !
hele ty ..., nebo jak se jmenuješ, na tvých stránkách se mi špatně zobrazuje čeština, udělej s tím něco
promin ale momentalne uz cela strana nejak zmizela a musel jsem ji nahravat znova ale to jde dost tezko kdyz to stale vypina a nemuzu vytvorit potrebny soubor images
ja požívam slovenčinu na psani jelikoš jsem Slovák....
uz to mam nahrane ....je tam jenom log a ftp nastaveni.... musis omluvit moje stranky ale nejak mi nejdou vytvaret soubory ani mazat a nahrava se dost tezko kdyz my to vypina kazdou pul minutu
Tomas: to s tou češtinou, to bylo pro:
Autor: ... (zemedelske-stroje.wz.cz)
to asi nejsi ty...

to s tím logem, to jsem myslel, že sem, přímo do fóra, nahraješ textový výpis logu z TC

z toho,co je vidět je nastavení správně, asi to padá někde cestou, jinak wz má do zahraničí omezenou konektivitu, tedy i na Slovensko

Možná je to blbost, ale co zkusit nějaký proxy server, existuje např. VPN Anonymyzer, který vytvoří tunel, který má vyústění v Praze, free verze má omezenou přenosovou rychlost, ale možná že by to mohlo být lepší než ten stávající stav
viz:
http://www.2gm.cz/
DAKUJEM za radu vyskusam a ozvem sa ci to funguje ....
len nechapem lebo niekedy to fungovalo... vacsinou len okolo 7 vecer ale aspon islo
asi záleží na tom v jakém stavu je "internet" a to se může město od města asi dost lišit
Hura dakujem velmi pekne za radu uz to bezi bez problemov :DD:D:D:D:D
jakou to ukazuje přenosovou rychlost?
stahuje 5 Kbytes/s stale lepsie ako cez ftp ktore sa stale vypina
hm..., v té free veri slibují max 56kbps, takže to asi odpovídá
ale musim povedat ze je to super program.... vytvorenie anonymnej IP ma aj ine vyhody ako len pristup na ftp :D
Prosim pomoc kdyz se připojim na ftp tak se mi to během 10sekund přeruši co mam delat
nemyslet si, že jsme jasnovidci a uvést jaké jsou prametry připojení, FTP log a prostě tu situaci popsat nějak srozumitelně. Já to chápu tak, že se připojím, napočítám do deseti a je to zase odpojené - a tak to určitě není
nejde otevřít správce souborů a ani aktualizovat přes ftp, od včera je výpadek, prosím kdy to opět bude v provozu...
já už sem myslel že je chyba někde u mě.taky by mě zajímalo kdy to už pujde
napsala jsem i mail a nikdo neodpověděl, stále je výpadek a já musí nutně aktualizovat...
<HTML>Řekl bych, že už to běží.</HTML>
ani náhodou, aspon mě ne...
konečně už to funguje, díky...