Nemožnost nahrávat na WZ (vyřešeno)

Dobrý den, ptořeboval bych poradit. Nejde mi najednou na jedněch stránkách na WZ nahrávat soubory.. Překročením velikosti to není, zkoušel jsem i přímo v administračním rozhraní změnit zdrojový kód a neuložilo se to.. Jediné co jde je soubory mazat.. Poradil by někdo co s tím? Navíc jsem měl reklamu v ve zvláštím okně, teď jsem se rozhodnul jí umístit dolů na všechny stránky a ona se mi dál zobrazuje v tom okně, ač jsem příkaz dolů na všechny stránky zadal již před několika dny. Za případné rady, postřehy a komentáře děkuji. k-dog
"Nejde" neznám. Buďto napiš, že to neumíš, nebo napiš chybu jakou to píše...
dám nahrát soubor( např. htm. stránku o velikosti pár Kb, vyberu ho z počítače a dám nahrát..stránka se obnoví ale soubor se nezobrazí..přes FTP to píše, že spojení bylo neočekávaně ukončeno.. Takže ne nejde, ale nefunguje..
po zmene nastaveni reklamy je potreba znovu nahrat soubory, kterych se ma zmena tykat, protoz reklama se do souboru pridava pri jejich nahrani
pouzivas ftp? vyborne, dej sem ftp log, at se nekam pohneme
tu reklamu jsem změnil před týdnem, nahrávat nejde už dýl...A není to chybou v FTP, protože manuálně když to chci nahrát přes admin rozhraní na WZ, tak se mi nový sobor nenahraje a starý nepřehraje, pouze se dá soubor smazat
ono admin na wz je jenom ftp klient, i kdyz to tak nemusi vypadat
a kdyz jde mazat, ale ne nahravat, tak je to typicky nedostatkem volnyho mista
ale kdyz jsi si jisty, ze mistem to neni a v ftp chyba taky neni, tak to tak asi bude... pak ale nevim, co ti teda vlastne nejde, kdyz v jednom prispevku pises, ze ti ftp hlasi nejakou chybu, a v druhym zase ze v ftp chyba neni
<HTML>Pokud jde o truhlarstvi-kubec.wz.cz, tak tam je zabráno podle admina 61MB, takže nezbývá než mazat nebo navýšit na 100MB, případně na 150MB (viz <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?11">FAQ</a> - tučný text).

Pokud jde o jiné stránky, bylo by dobré říct, o které.</HTML>
díky moc za pomoc. Myslel jsem, že standart je 150MB.díky