Joomla CZ nejde nainstalovat

Dobrý den.
Mám dotaz chtěl bych rozjet redakční systém JOOMLA na tomto webhostigu, ale nejde to. Vyhazuje to chybovou hlášku při instalaci databáze. Jak jsem to zkoušel na localu tak to jelo bez problému. V kodu chyba není. Mám nahrané zdrojáky na serveru ale jak se spustí průvodce instalace tak to neprojde při vytváření databáze. Databázi mám spuštěnou jelikož se tam dostanu přes phpMyAdmin. Je to zde možné vůbec rozjet? Byl bych velice rád za pomoc s řešením tohoto problému.

Děkuji

Pavel
A ta chybová hláška, to je něco ve stylu: "V sobotu nepracuji !" ?
Zakutálela se mi někam křišťálová koule a tak jen hádám...
Tady je ta hláška která se mi oběvuje. Doufám že jsem to dobře opsal.

Caught AJAX error [object Error]: Could not eval ont color=FF0000><BR/>
<b>Warning</b>: set_time_limit error_log ini_alter ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_épen glob copy() has been desabled for
security reasons in <b>/3w/wz.cz/p/pcmax/installation/ajaxtool.php</b>on line<b>14</b><br/>
</font> +:ver res=parseInt(1);res;
Hlaska mluvi za vse. Behem instalace je pouzivana funkce, ktera je na WZ z bezpecnostnich duvodu zakazana.

V tomto pripade bych hadal, ze jim je funkce copy(). Instalace zrejme vyzaduje zkopirovani nejakeho souboru, ale ta selhala.
Resenim je pouzit alternativni funkce copy(), kterou si musi uzivatel vytvorit sam a toto pak promitnout do obsahu instalace.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?61