Vlozeni Fora na WZ.CZ - miniBB

Ahoj, chtel jsem si vlozit miniBB forum na webzdarma, ale nevim proc mi nejdou pres ftp prekopirovat nektere soubory jako bb_admin.php atd...
Zkousel jsem to pres ftp klienty v linuxu i oknech, ale nic. V total commanderu to napise chyba prikazu PORT. A v nautilu ci jinych ftp spojenich to proste ty soubory neprehraje. Nevim co stim. Nemate nekdo tuseni o co jde?
PORT - nejspíš souvisí s nezapnutým pasivním režimem přenosu, viz:
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?28
omlouvam se...jsem idiot...mel jsem prekrocenou kvotu..a ty velke soubory to tam proste nenahralo...jenze nebyt total commander, tak bych to ani nezjistil..normal ftp klienti mi to vubec neohlasili....pardon

mam jeste ale jeden drobny dotaz...jde zmenit nejak nazev DB na WZ? Nejak mi to pise, ze na to nemam opravneni :(
název databáze je generovaný podle názvu účtu - registrace - je uveden v administraci. Podle mého s databází, kromě aktivace, nejde dělat vůbec nic. Manipulovat lze jen s tabulkami
JJ, dosel jsem k stejnemu zaveru.
A ted jsem dosel jeste k zaveru, ze tady ta databaze vubec nestiha....v jednu chvili to normalne jede...a v druhou chvili to pise: "Database/configuration error." A to aniz bych do ni nejak zasahoval...maximalne nekdo prispel do fora...a to jeste kdo vi..spis to dela i jen tak....nemate nekdo podobne zkusenosti? Nebo jsem neco pos...?
Dik
Je to uplne naprd...ta DB vic jede nez nejede...ani do phpMyAdmin se nejde prihlasit...fakt divne
ta DB vic jede nez nejede - :-)) obvykle si tu lidi stěžují na opak
Vetsina lidi si asi po sobe cte, co napise :)
Anebo jsou aspon pozornejsi ;-)
protoze hadam je vam jasne, ze jsem to samozrejme naopak rict chtel :-))