problem s reklamou

na strankach nahorach.unas.cz mam phpbb, a reklamu jsem nastavil aby byla dole , ale porad zustava nahore. co s tim? dik
Zkus tu reklamu nastavit znova, ze ji chces dole a pak ji v kodu rucne napis dolu tam, kde ji chces mit.
no tak jsem ji rucne prekopiroval v index.php dolu pod ten kod a ted se mi na strance nezobrazuje zadna ... coz se mi sice libi, ale asi by se to nelibilo spravci wz...
problem je ze v tom index.php neni zadny <body> a tak se to nemuze umistit za nej ... takze co stim, jak to resite?
Hmm, nenapadá mě nic moc, v php zatím moc neumím. Doufejme, že poradí i jiní lidé. V nejhorším si udělej úvodní stránku, kam prskneš tu reklamu a na ostatních jí už mít nemusíš.
ne, uvodni stranku fakt ne, to je zlo
Zkus se kouknout na http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=24637&t=24626.
dekuji Thalia za odkaz.

toto je reseni :

Autor: Sojkovec (sojkovec.wz.cz)
Datum: 10. 05. 2005 20:56

Tomáš: Nastav reklamu treba do souboru reklama.html (v administraci reklamy do pole "jmeno ramce" vypln reklama.html s tim, ze das nahore na 1. strance).
Po te uploaduj (nejlepe pres FTP, tam je efekt okamzity) prazdny soubor reklama.html. Pak ho z FTP otevri, mel by v nem byt vygenerovany kod banneru. Ten zkopiruj do clipboardu (CTRL +A, pak CTRL + C). V phpBB najdi tento soubor: templates/subSilver(popr. jiny nazev skinu, nepouzivas-li vychozi)/overall_footer.tpl. Kod banneru (ctrl + v) vloz mezi tyto radky:

</table>
.. sem prijde reklama ...
</body>

Pak uloz.
spravil som to tak, ale mam tu reklamu aj hore, aj dole...super...
kód staré reklamy musíš ze zdrojového kódu vymazat
no a ten je kde ?
no asi tam, kam byla nastaveno poslední vkládání reklamy, že by v index.php?
v phpbb fore ? no pohladam
jj bolo to tam, dikes ;)
No aj ja mam tento problem ale ja ked to vymazem z index.php a ulozim to ajtak to tam ostane, co moze byt problem ?
Takto sa opytam, da sa urobit aby na hlavnej stranke index.php bola reklama dole ?
Tomek: no jasně, že ano, např. pomocí značky, kterou se umísťuje reklama, pak ale musí být dole reklama i na ostatních a na to je přímo nastavení. Pokud se jedná o PHP pak je nejlepší řečení reklamu uložit do souboru a tu vkládát nsspř. pomocí include, jen to musí být v souladu s pravidly