Proč mi WZ scanuje porty?

Zdravím a mám otázku - proč se "naše stránky" pokoušejí na mém firewallu skenovat porty?

Detected TCP SYN/ACK Scan attack from 195.122.194.233

Firewall potom zařadí tohle IP na blacklist a já se potom na stránky nedostanu. Řekne mi někdo, o co se jedná? Myslel jsem, že to dělá to počítadlo z toplistu, ale vyvolají to i stránky, kde počítadlo není.
Vubec si s toho hlavu nedej pac jestli de o stranky fcleaders.xf.cz tak dlouho fungovat nebudou. Precti si nove pravidla WZ. Vstupni stranky jsou zakazane...
Milej kolego, přístě raději odpovídej k věci a chytré rady mimo mísu si nech pro sebe, nebo se před podobnou radou koukni na každou stránku dolů... Je zakázaná reklama pouze na vstupní stránce. To jen pro informaci. ;-)
V tom pripade nevim proc tam tu vstupni stranku mas... a ohledne toho firewallu si pro ty tvoje stranky udelej vyjimku a mas to...
Proč tám mám tu stránku je myslím v tomhle případě jedno, no ale byla tam kvůli tý reklamě a teď tam opravdu být nemusí...

Nicméně mě zajímá proč tomu tak je a ne, že si mám dát vyjímku... Pokud bych dal vyjímku každýmu potenciálnímu "hackerství", to už ten firewall nemusím ani mít. Nepřipadá mi normální, že při prohlížení stránek mi hostitelskej server prohlíží porty, takže mě zajímá čím to a jestli s tím já můžu něco udělat...
Tak nevím, když to prohlížím v jiným prohlížeči než v IE, tak to vypadá, že to nedělá, tak asi nebude problém na WZ ale asi někde u mě...
Vyřešeno, vypadá to, že WZ s tím nemá nic společnýho, mám v PC nějakou havěť, už se na tom pracuje... Omlouvám, že jsem otravoval, téma klidně smažte.
Mi pripadalo divny, ze by WZ neco skenovala. Mne to nic neskenuje. A ostatni zkuseni uzivatele by si toho taky vsimli.
<HTML>Na tom si WZ zaklada, scanovat uzivatelum porty :D</HTML>