Začátečník + Umístění reklamy = Tragédie...

Dobrý den, vlastním stránky na wz.cz jen malou chvilku a dnes jsem zjistil, ze bych mohl klidně o stránky přijít... A to díky reklamě. Jedná se o to, že reklama nesmí být umístěna na stránkách typu: Vstupte, Welcome apod. Čili já potřebuji reklamu dostat z index.htm (Vstupte) do nahoru do uvod.htm... Snažil jsem se nějak pochopit nápovědu na wz.cz, ale zatím bezúspěšně... Můj postup: v nastavení jsem oznacil vkládání nahoře a do uvod.htm nahoru jsem napsal ve Frontpagi tento kód <!--WZ-REKLAMA-1.0-->, který se mi automatický změnil na <TT><!--WZ-REKLAMA-1.0--></TT> ... a jak stránku index.htm tak stránku uvod.hmt jsem znovu načetl... avsak nic se nestalo... Otázkou je, zda mám ještě počkat nebo je někde chyba... Opravdu nerad bych o web přišel... Děkuji za jakékoli rady.
reklama musí být vložena do nějaké stránky, která je načítána do rámu.Ostatně by byla asi škoda aby posouvala obrázek dolu.Vlož reklamu do souboru: novinkyobsah.htm.
Ze všech stránek, kam se reklama zatím vložila je potřeba ji smazat.
Osobně bych zrušil stránku index, která je před uvod.htm předsunuta, uvod.htm by mohl být klidně index
tak jsem ten kód zkopíroval do novinkyobsah.htm a objevila se tam reklama(doufám, že jsem nemusel do administrace/vlozeni reklamy napsat ten rám novinkyobsah.htm), ale nadále zůstala reklama nahoře v index.htm... jak ji otamtud dostanu? jediné, co me napadá je editovat to v správci souborů php 3.3 ...
Tak zrovna, co jsem dopsal a odeslal příspěvek, tak mi ta reklama nahoře automaticky zmizela... :-)... Dík moc za pomoc... Aspoň můžu jít v klidu spát... :) Ted jeste budu někdy řešit problémy s autorskými právy... snažím se tomu nějak předejit (uvádím zdroje, či vybíram vlastní fotky a výtvory nebo používám fotografie bez aut. práv, warez a mp3 vubec nepouzívám...), ale urcitě můj web, asi není uplně čistý... Takže ještě jednou díky...
je těch rámců na mě nějak moc, jeden jsem přehlédl,ta reklama by měla byt teda v souboru novinky.htm. Pokud tam zkopíruješ celý kód reklamy tak nastav vkládání reklamy v administraci např do souboru reklama.html, tj. do souboru, který nebude součástí prezentace.
V index.htm žádnou reklamu nevidím, to bude asi nějaký pozustatek z cache
Čili v rámu novinky.htm mam vytvorit další rám? nebo jak tam dostanu ten reklama.html?
Měl bych taky otázečku..
Dá se nějak upravit reklama, (barva pozadí, odkazu, písma) a taky změnit rozměr potřeboval bych asi tak 130 x 200-350 px
Ta lišta mi tam nějak nesedí.
Syd: ne proboha. Ono by to asi šlo i takhle. Snad platí taková konvence, že reklama je je na stránce nahoře když je při načtení stránky vidět, prostě aby splnila svůj účel.
To s tím reklama.html je taková finta na reklamního robota. On vkládá reklamu do aktualizovaných stránek, buď do všech nebo jen do té titulní.V zdrojovém kódu stránky (na lokále) by měl být jen komentář, ta značka, po nahrání na web tam robot má vložit kód reklamy. Pokud už ho jednou vložil a máš jistotu, že je to ten "tvůj" a nahraješ ho do nějaké stránky tak říkajíc "natvrdo" tak tím nezabráníš robotovi aby do aktualizovaných souborů reklamu vkládal. Tím, že se nastaví na reklama.html,tak tam vloží ten kód. Do stránek si ale vložíš kód sám, prostě bude napevnou součástí zdrojového kódu stránky. Tím, že se soubor reklama.html nebude měnit tak robot nebu vkládat reklamu a vkládání reklamy bude jen na tobě
Roman: reklama se upravit nedá, dá se jen zvolit barva obrázku vlevo, nobo je možné obrázek vypustit
ds:Už jsem to snad trochu pochopil... Nicméně raději nechám reklamu nahore, stejne je vše ostatní zobrazováno v rámech, čili tam ani moc nevadí... nebo jí časem přesunu k tem novinkám...
jsem zastáncem dávat reklamu na všechny stránky dolu a na konec zdrojového kód, nejmíň to tam obtěžuje a načítá se až když je to nad tím načteno. V případě rámců by to pak bylo na jeden rámec dole, kam by se reklama načítala

Tip: zkus to bez rámců, stáhni si nějakou šablonu, řečti se něco o HTML.Šablon se dá na internetu najít mraky, např. http://www.dcarter.co.uk/
Ok dík za rady... Jako ted s tim začínám, všechno to naklikám ve FrontPagi, maximálně okouknu HTML, když neco nefunguje... Snad se budu časem aspoň trochu zlepšovat...
Jo, držím palce a doufám, že zazaříš, jako Syd
jj děkuju... jinak až teď jsem se kouknul na tvůj web a nestačil jsem se divit... Už je umístěnej v oblíbenejch a když bude nějakej problém, nakouknu tam... takže pozdrav hodný Crazy Diamond.... Shine On!
no to jen jen taková vstupenka na webzdarma, jinak je to odflánuté. Žij blaze
<HTML>>>a když bude nějakej problém, nakouknu tam.
Pokud to bude problém s wz, doporučuju nakouknout taky na <a href="http://faq.webzdarma.cz">FAQ</a> ;-)</HTML>