Reklamni banner na CZWEB.ORG kdo ma?

Jen by me zajimalo, jestli nekdo, kdo si v posledni dobe registroval domenu vyse, ma na strankach reklamni banner?
Reklamni prouzek mi zacal robot pridavat temer okamzite, ale banner nikoliv.
A ty rady "zkus to vickrat" - zkousel, podle me neco s robotem na czweb.org neni v poradku. JE MOZNE S TIM NECO UDELAT? :o)
Vcera jsem si zaregisroval jinou domenu WZ.CZ a tam vse bez problemu..reklamni banner ihned, reklamni prouzek po chvilce.
Jedine mi co zatim vcera neslo ani na WZ.CZ bylo presmerovani mailu, kdy se objevi jen ve schrance..ale to uz odmitam resit :o(
Tím, že jsi to sem napsal, bych to dál neřešil, tedy to, že nemáš na stránkách banner není tvoje chyba, tím pádem nemáš co řešit :) (IMHO)
2Zbynas: jasny tj, ale treba ten mail me trosinku mrzi...
no problém je asi v tom IMHO

Proti tvému IMHO lze namítnout toto IMHO:

Ještě malé upozornění na závěr: Stránky, které nebudou po delší dobu vykazovat žádné přístupy, budou smazány. Právě zobrazování reklamy je pro nás JEDINÝM ukazatelem přístupů. Pokud tedy na svých stránkách žádnou reklamu nemáte - třeba protože používáte přesměrování na jiné stránky, nebo prostor na WebZdarma používáte pouze jako skladiště pro své soubory - nebude mít Váš web dlouhého trvání.
viz
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html

tedy webzdarma "nezajímá" jestli se zobrazuje reklamní banner, ale to jestli na počítadlech přístupů dosahuje čísel, která zajišťují potřebný zisk z reklamy

a ještě jedno IMHO, tentokrát moje, myslím, že WZ provádí kontroly zobrazování reklamy velmi benevolentně, asi ukazatele přístupů ukazují dostatečný zisk
to je pekny ze si tady vymenujete ty vase IMHO....ale co s tim jako ja, kdyz robot neda reklamu, tak to si to mam jako vycucat z prstu?
ty pravidla mi jsou jasna, ale co delat dyz mi to do souboru proste reklamu nevklada, hmm?
no jo, je to smutné, ale je to realita. Můžeš jen čekat a zkoušet to. Při tom čekání můžeš experimentovat s vkládáním reklamy. Viz níže, 14.4. jsem provedl registraci na všech doménách se stejnými parametry a pokud se reklamní banner vložil tak měl zdrojový kód stejné parametry


viz:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=47198&t=47184

Autor: ds (ds.mysteria.cz)
Datum: 14. 04. 2007 13:51

MarCadek:
" Bylo by možné získat vyjádření admina..."
No řekl bych, že v 21 století je možné všechno, ale na splnění tvého přání bych moc nevsázel.

Podle mého dnes nejdou vkládat reklamy na czechian.net,czweb.org, chytrak.cz, nazory.cz, prodejce.cz, vyrobce.cz, web2001.cz - asi mají reklamní roboty pro tyto domény zrovna dovolenou.

Když se provádí registrace tak vlasně jediné,co, kromě doménového jméne, wz zajímá je kategorie a podkategorie stránek, v kódu reklamy se pak objevují proměnné gid a id. Když jsem si nechtěl vsadit na vyjádření admina tak bych si vsadil na to, že id a gid souvisí s tím jakou kategorii a podkategorii vybereš při registraci. Tedy pokud jsi při registraci domény marcadek.euweb.cz použil při registraci stejné parametry jako na czweb.org tak by mělo být id a gid v kódu reklamy stejné