Nedostatek místa na serveru pro SESSIONS!

Dobrý den, není dostatek místa na vytvoření session !
Na http://ucl.unas.cz dostavam hlasku "Warning: session_start(): open(/tmp/sess_xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /3w/unas.cz/u/ucl/index.php on line xx" .
Jsem přesvědčen že chyba je na straně serveru. Děkuji za napravení chyby, s pozdravem Klezla
/bump

mame chybu zpet, opet zaplnen prostor /tmp
taktéž hlásím problém s dočasnou složkou...
Mam stejny problem ...
Mám obdobný problém. Máte někdo nějaké vyjádření od wz.cz? Pokud ano, prosím sdělte ho. Jdu psát e-mail. A plánuji přesunutí stránek někam jinám.
Taky uvazuju o presunuti nekam jinam a podle toho co jsem se docetl na netu, je nas mnohem vic.
take hlasim nedostatek mista na serveru pro sessions?

Warning: session_start(): open(/tmp/sess_..................., O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /3w/borec.cz/s/.........php on line ....

hodlate s tim neco udelat? jina budu nucen presunout strany nekam jinam. dekuji za pochopeni.
asi budu nucen resit to vlastni spravou session, do cehoz se mi vubec, ale vubec nechce. Navic takove reseni zpomaluje server mnohem vice, nez kdyby admini zvetsili prostor pro session (i kdyz chapu, ze to mozna z technickych duvodu nejde).

ad nespokojeni) prijemne stehovani, a az budete jinde zase nespokojeni s necim jinym, o cem ted nemate ani paru, ze muze nastat, tak dejte vedet ...
Také mám stejný problém :-/
Stále stále nic... a navíc ticho po pěšině... Tak tomu říkám vyloženě PROFESIONÁLNÍ a SERIÓZNÍ jednání.
Hurá, už mi to funguje. Včera cca v pět hodin odpoledne jsem posílal e-mail na podporu. Bohužel jsem nedostal do této chvíle ani žádné vyjádření ani pokus o klasické politování nastalých technických podmínek. Vyjádření nevidím ani na tomto fóru, které by mělo být věnováno těmto problémům.
Mě to stále nejde ... a kromě warningu mi nejde cely web, takze to pise eror 404 ! Help meeee
Warning: session_start(): open(/tmp/sess_..................., O_RDWR) failed: No space left on device (28)

tohle mi pred chvili vypisoval muj web a neslo se prihlasit, ted to uz chybu nevypisuje ale stale se nedje prihlasit.
Já bych to pár dnů neřešil. Pár lidí avízovalo odchod z WZ a tím by se uvolnilo místo pro zbylé a snížila zátěž serveru. ;-)
<HTML>Už by to mělo být ok.</HTML>
No podle všeho se tento problém projevuje i dnes, také mi z ničehož nic nefungují aplikace se SESSIONS
Já žádný problém nepozoruji.
Také mám stejny problem...dnes jsem nahral na web aktualizaci stranky ve ktere vyuzivam sessions a haze mi o warrning:
Warning: session_start(): open(/tmp/sess_....................., O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /3w/borec.cz/g/......... on line xx
Pridavam se k ostatnim, mam stejny problem a je to VELKY problem, protoze mame nektere casti webu zalozeny prave na sessions a pokud ty nefungujou, tak je to cele v haji...
asi by to chtělo nějaké final řešení tadytoho, pač se to objevuje ted vždycky jednou za čas...
Mám stejný problém - jelikož mam přihlašování přes session, tak je nemožný se přihlásit...

Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0
Já tento problém mám taky delší dobu, tiše jsem doufal, že dojde k nápravě, bohužel chyba se session přetrvává :-( .