! Chyba serveru při editaci souboru !

Editoval jsem soubor a stala se mi neuvěřitelná věc. Uložila se mi namísto mého souboru naprosto neznámá stránka neznámého webu namísto (pravděpodobně nějaký konflikt s jiným uživatelem na serveru při ukládání). Máte s tímto někdo zkušenost? Navíc mám zálohu webu doma kam se pár dní nedostanu a nevím jak obnovit původní stránku, celý web je tím úplně v h.....

Díky za rady..
Rada (logicky) zní, abys tam nahrál zálohu. Pokud budeš příště používat FTP, takové problémy se ti nestanou.
Tato chyba je velmi uvěřitelná a často se to na fóru objevovala.Způsobena je tím, že správce souborů ve webovém rozhraní je lidově na dvě věci. S tím jak se dostat k záloze doma ti asi neporadíme, ale mnohem bezpečnější je komunikovat s WZ pomocí FTP serveru a nějakého FTP klienta - třeba pomocí nějaké "Portable" aplikace - např. portable Firefox s doplňkem FireFTP
PS: v cache Google je nějaká verze stránky úvod, tak možná bude lepší než to, co tam je teď nyní
Díky za radu, z domova FTP používám, ale potřeboval sem rychle něco upravit a ejhle...
cache google? múžeš to nějak upřesnit, nevím jak se k tomu dostat...
do vyhledávacího okémka google napíšeš site:nevestatabor.wz.cz a ve výsledcích vyhledávání najdeš tu stránku, kterou potřebuješ a klikneš na Archiv (jinak by mělo snad také fungovat cache:nevestatabor.wz.cz - ale to mi nejde, asi něco dělám špatně)
Díky moc, zase sem o něco chytřejší :o)
doufám, že ten s těmi kuželkami tam má ty svatební šaty...
OT: mám takovej blbej pocit, že porušuješ pravidla zobrazování reklamy. Zálohuj, než ti web admin smázne ;)
tohle se mi děje pořád, hold wz je naprd. phpBB tu nepodporuji, k tomu se tady kazdemu smazava kod. super webzdarma :-D
"wz je naprd" - tak proč tu zůstáváš?
"phpBB tu nepodporuji" - to není pravda. Jen server výkonostně nestíhá živit takového Otesánka.
"se tady kazdemu smazava kod" - mluv za sebe. Mně se nesmazal nikdy.