404 se zobrazuje jen pro urcitou IP?

Dobry den!
Vyskytl se zvlastni problem, na strankach pod domenou mysteria.cz se mi zobrazuje webzdarmi chybova stranka 404, to by nebylo podivne, kdyby jinym uzivatelum stranky taky nefungovaly, ale ostatni je vidi normalne! A nejde o nacitani z cache. Pod mou IP fungovaly pred dvema dny, ale dnes jiz ne. Kde je problem? Jen dodavam, ze v pocitaci to neni a na nasi siti zadne zmeny neprobehly.
jediný problém, dle mého, může být v tom, že na webu je něco, co přesměruje požadavky z tvé IP a místo původního požadavku vrací tohle stavové hlášení.
Hm, ale proc by to nekdo delal? Jine stranky na mysteria.cz jedou...
Hm... a jak to tady máme vědět. Používáš .htaccess? Podívej se jestli je na webu a co je eventuálně v něm. Představovat si, že server WZ se nemá rád s routerem, který reprezentuje tu tvojí IP adresu a dělá mu naschvály mi taky nepřijde jako rozumné vysvětlení. Zkus se přihlásit přes nějaký anonymyzer, prostě z jiné IP adresy třeba se ukáže, že problém není v té IP adrese.
Ja nevim jestli jedou ale me stranky s . mysteria taky nejedou..:-(((


































http://dorian.mysteria.cz/ mi taky vrací 404, to bude ale jiný problém než hlavní téma, alespoň to tak podle uvodního líčení vypadá
O problemu router/server nic nezminuji. Jen me zarazi tato chyba bez zdanlive priciny...

Zkousel jsem pres google translator (nacita stranky z vlastni), ten to zkousl v pohode, taktez jsem pozadal nekolik pratel o overeni. .htaccess pouzivam, ale ty problem nedelaji (pred dvema dny vse fungovalo), nic jsem nemenil, tedy pokud neprobehla nejaka zmena na serveru, tak mi neni jasne proc se tak deje...

.htaccess vypada asi takhle:

ErrorDocument 400 /chyba.php?i=400;
ErrorDocument 401 /chyba.php?i=401;
...

Pouzivam jej v korenovem adresari na nastaveni vlastni chybove stranky, v podadresari s administratorskymi skripty pak je zvlast .htaccess s autorizaci pomoci .htpasswd


BTW: Dokonce se mi nedari prihlasit ani pres FTP, ale pres spravce souboru weboveho rozhrani se zda byt vsechno v poradku...
Mám dat nové téma bo co?
Nyni uz to nejede ani pres googli IP...