Nezobrazují se mi stránky, jenom chyba 404

Zdravím,
mám menší problém... dnes zřejmě došlo k výpadku / údržbě serveru.. problém ale je, že když je teď server v provozu, nejdou mi mé stránky, které do té doby šli bezproblémově.. je to jenom dočasný problém, nebo je chyba ne mé straně? Nebo je chyba kde?

Konkrétně se jedná o stránky http://spojenci.mysteria.cz

Přes webové rozhraní jsou všechny soubory v pořádku... tak opravdu netuším, kde je chyba.

Děkuji za případné odpovědi.
Tak s tím musím jen souhlasit..:-) mám uplně ten stejný problém..Taky bych rád věděl čím to je protože mě jde pres Mozzilu jen nektera stranka a pres Explorer nejde nic..:-( ted se jedná o stránky www.dorian.mysteria.cz...předem díky
Oběhnul jsem s tím asi 10 lidí... u nikoho ani prd.. Tak fakt nevím.
Snad to nějak rozhybou..:-)
Wow, stalo se mi to same, zalozil jsem z nevedomosti duplicitni thread... Tak to bude asi serverem...
Mě se děje s webem to samé. Když jsem ale kontrolovala správce souboru, všechno tam bylo o_O
Hm, mi ani jedna ze zminovanych stranek nejede... Jde asi o nejaky problem serveru...
Stejný problém, teď jsem to zjistil, ale podle http://statistiky.monitoring-serveru.cz/900331/2008-06-03/23 jsou prý dostupné :-(
to samy... jedna se o spaceman86.mysteria.cz... predem dekuji:) docela me to vydesilo... takovadle cenzura:)
Ted uz hlasim uspech, nyni mi stranky jedou... Doufam, ze i ostatnim...
Tak už mi to jede... zřejmě chybka na straně serveru. Snad už to bude OK :)
<HTML>Byla to chyba na straně wz. Už to je/bude OK.</HTML>
Mám úplně stejný problém. píše mi to tu samou chybu. Při registraci mi přišlo v emailu že se stránky aktivujou ihned jak tam něco vložím, už tam mám 6 složek a pořád nic.
<HTML>2kuldas7: ne, ty máš zcela jiný problém. A chybové hlášení 403 ho zcela jasně popisuje. Chybí ti tam soubor s názvem index.html (nebo index.htm nebo index.php, co ti víc vyhovuje).</HTML>
Mám ten samý problém - iwerzhon.mysteria.cz
Stránky se prostě nenačtou, přitom předtím několik let nebyl žádný problém
Doména mysteria nejede od večera cca od 22 hodin... nějaká odstávka? N jak dlouho?
Tak mi take nefunguji stranky. zloservis.wz.cz doufam, ze se to brzo vyresi :-)
u me pro zmenu chyba 503
Stránky se nezobrazují nikomu......ale jako obvykle ze strany
serveru neni zadna reakce.Nikoho to nezajima.
no takže to tam mám vytvořit soubor s názvem index.html nebo index.php?
Tak opět problém... server šlape, ale stránky mi zase nešlapou. Kde je zase problém? Při tom jsem před chvílí ještě na svých stránkách přidával nový topic na fóru. Nechápu to. Nechce se mi kvůli tomu zakládat nový topic, tak pouze oživuji tento starší.

Tak oprava: nešlape mi ani ping na svůj web. Tudíž nejspíš nefunkční serveru tipuji.
mě ds.mysteria.cz tady nejede, :-) asi dostáváme PHP5 (-:
Vůbec mi nefungují stránky. Nejdou načíst. Co se děje? Potrvá problém dlouho? To jsem tedy v p..... !