Zpomenuté heslo a mail

Zdravím všechny, mám problém s přihlášením.
Mamce jsem jako školní projekt vytvořila web, ale zapomněla jsem heslo...Kontaktní mail na který si můžu nechat poslat nové heslo byl zrušen, když jsem ukončila VŠ. Je tady nějaká možnost, že bych se na ten web mohla dostat? jedná se o: nmatejovska.xf.cz
A nepamatujete si někdo, jaká byla doména před xf? Oni ji totiž měnili...moc děkuju, jsem zoufalá...
<HTML>To bude problém. Obraťte se na mail podpory, na fóru zapomenutá hesla nevyřešíme.

Co se týče předchůdce domény xf.cz, najdete jej v tom nenápadném seznamu domén v hlavičce webzdarmího webu (např. i v tomto fóru): aktualne.cz. Doména, která byla později (!) sprostě zaregistrována u českého úřadu evidujícího ochranné známky (a registrované značky atd.) firmou netcentrum, zatímco ji využívalo tisíce uživatelů WZ. Tenhle podraz jsem současným provozovatelům aktualne.cz dosud neodpustil. (Nevím, jestli nebyla té firmě prodána a nehodlám se v tom šťourat)</HTML>
No, tak to ti zbývá jediné. Napsat email na podporu a DOUFAT, že ti odpoví a pomůžou. Jelikož zdejší účty jsou anonymní, tak "vlastnictví" se prokazuje tím, že znáš heslo. Kdo zná heslo je majitel. Zapomenuté heslo lze poslat na email zadaný při registraci. Pokud neexistuje, jsi v pasti. Záleží pouze na dobré vůli admina ti pomoci. Ale vem si, že email s žádostí o sdělení (reset) hesla působí dost nedůvěryhodně - to si může napsat kdokoli pro kteroukoli doménu.
Díky, toho jsem se bála....Na podporu jsem už psala, ale bez odpovědi...Ale když se administrátor podívá na ten web, tak uvidí, že to je web mojí mamky, má tam jméno a já mu píšu taky z mailu se stejným jménem...Já vím, že je tdy spousta podvodníků, ale já fakt potřebuju ten web opravit...Nebo úplně smazat a založit nový...Mamka se zlobí, dala jsem jí tam starou fotku a teď už to nechce mít na webu.....ach jo....
<HTML>2Tereza: podpora není online 24 hodin, pokuds psala dneska, tak myslím, že maximálně zítra odpověď obdržíš.</HTML>
2Thalia: já to chápu, hlavně aby mi odpověděli:-) bylo fajn, kdyby mi pomohli...jsem fakt zoufalá..Díky, T.