IP

Jakou IP ma webzdarma.cz, respektive *.kvalitne.cz .... a jak se to da vlastne zjistit?
ping webzdarma.cz
nslookup webzdarma.cz

nebo v PHP gethostbyname()
Takze kdyz dam ping *.kvalitne.cz tak mi to vyhodi tu IP?
vypíše ti to tu komunikaci, kterou provede ping s IP adresou, kterou to zadané reprezentuje

Tip: jen velmi málo kombinací kláves má po jejich použití fatální následky - zkus to a uvidíš sám...
:) Tak me spis zajima, jestli je to IP adresa, ze kterou pak muzu povolit na jinem webu mimo webzdarma.cz ...

... potrebuju, aby jedna z rubrik proste tahala data z meho jineho webu mimo webzdarma.cz....

Takze kdyz dam ping *.kvalitne.cz tak mi to vyhodi tu IP, kterou potrebuju, nebo mam pouzit ping webzdarma.cz ?
<HTML><code>nslookup sazky.kvalitne.cz</code>

nebo

<code>ping sazky.kvalitne.cz</code>

Ta IP adresa končí číslem 233, zbytek vám nechávám za domácí úkol. A neptejte se na to, jak ten úkol dopadne, protože to je zrovna váš úkol.</HTML>
Nejsem idiot :) Tudle IP uz davno mam... ale nevim, jestli mam na to druhym webu povolit IP *.kvalitne.cz nebo webzdarma.cz

Ted tam mam povolenou 195.122.194.233 a nejde mi to? Je to tedy ta spravna IP?
Tak kdyz sem si dal do skrtipu mysql_errot, tak mi to na *.kvalitne.cz vypise toto

Client does not support authentication protocol requested by server; consider upgrading MySQL client

Da se s tim neco delat?
Původní dotaz: Jakou IP ma webzdarma.cz, respektive *.kvalitne.cz .... a jak se to da vlastne zjistit?

Později: Nejsem idiot :) Tudle IP uz davno mam... ale nevim, jestli mam na to druhym webu povolit IP *.kvalitne.cz nebo webzdarma.cz

Asi jen málokomu (možná jasnovidci) je jasné, na co se teda vlastně ptáš. A kde chceš povolovat nebo zakazovat IP adresu?
Chceš se připojit k databázovému serveru na WZ od jinud než z WZ? Pokud ano tak je zbytečné na cízím cokoliv povolovat neboť MySQL server na WZ se s cizími nebaví...
<HTML>Jo, tohle se mi taky stávalo. Vzhledem k určitému stáří webzdarmího PHP je potřeba přizpůsobit MySQL server. Ve starších verzích MySQL (a ve starších, tedy našich, verzích PHP) se používal trochu jiný způsob přenosu hesla k databázi. <a href="http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/old-client.html">
Více na stránkách MySQL</a>.</HTML>