Nefunkční PHP funkce "Mail"

Dobrý den,
prosím o pomoc s nefunkčním příkazem PHP "Mail", lze tuto funkci pro odeslání dat z formuláře na e-mail vůbec použít?
Mám podobný problém. použiju příkaz mail() a příjde mi na e-mail:


Received: from nike.s.webzdarma.cz (nike.s.webzdarma.cz [88.86.113.152])
by ns2.anoweb.cz (Postfix) with ESMTP id B9BF69EFFC
for <email@email.cz>; Tue, 13 Jul 2010 19:35:22 +0200 (CEST)
Received: by nike.s.webzdarma.cz (Postfix, from userid 99)
id ED8744654A; Tue, 13 Jul 2010 19:27:13 +0200 (CEST)
To: EMAIL@email.cz
Subject: Předmět
From: odesilatel@email.cz
X-sender: info@amrybari.wz.cz
X-Abuse: postmaster@webzdarma.cz
Obsah zprávy
Message-Id: <20100713172713.ED8744654A@nike.s.webzdarma.cz>
Date: Tue, 13 Jul 2010 19:27:13 +0200 (CEST)

Prosím o odpověď na řešení problému.
Dobrý den, pokouším se implementovat php mailer do svých stránek, nikde jsem však nenašel nastavení pro SMTP server. Po odeslání dat reaguje mailer chybovou hláškou:

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to localhost:25 (Connection refused) in /home/intraficon-eu/htdocs/mailer/class.smtp.php on line 122
Došlo k chybě při odeslání e-mailu.
Server mohl být zaneprázdněn. Pokuste se, prosím, znovu.

Chybová hláška: Language string failed to load: connect_host

Vypadá to že si s SMTP serverem nerozumí, nebo tuto možnost ani nemáme na webzdarma :
klíčová část kódu:
$mail->IsSMTP(); // k odeslání e-mailu použijeme SMTP server
$mail->Host = "localhost"; // zadáme adresu SMTP serveru
$mail->Port = "25";
$mail->SMTPAuth = false; // nastavíme true v případě, že server vyžaduje SMTP autentizaci
$mail->Username = ""; // uživatelské jméno pro SMTP autentizaci
$mail->Password = ""; // heslo pro SMTP autentizaci

Ví někdo jak to nastavit? Předem děkuji za odpověď.
Když už jsem tady, tak popořadě ;)

Tom1: Chtělo by to upřesnit chybu. Buď je chyba v kódu nebo ses dostal do skupiny, kde je funkce mail() zakázána. Ale už nevím v jakém stavu to je. Takže budu brát zatím chybu v kódu.

AM Rybáři: Uvedený zápis není platný email. "Obsah zprávy" narušuje integritu hlavičky. Takže buď jsi to nějak blbě zkopíroval, nebo to tak server poslal. Což je dle mě blbost. Takže opět. Buď je chyba v kódu nebo server neměl svůj den.

Honza: Dle hlášky vidím, že to zkoušíš někde jinde než na WZ. Tak v prvé řadě. SMTP adresa musí být platná. V uvedeném případě musí existovat SMTP server na serveru localhost. Tedy tam, kde to spouštíš. Dle "Connection refused" to vypadá, že server existuje, ale odmítá tě z nějakého důvodu připojit. Buď firewall nebo omezení na IP adresu. Zkus třeba použít SMTP svého providera nebo nějaký z freemailu, který vlastníš a podporuje SMTP.