ZABLOKOVÁN NEBEZPEČNÝ WEB

Na týchto weboch s koncovkou: czweb.org ; sú oznamy F-Secure: "ZABLOKOVÁN NEBEZPEČNÝ WEB" a neviem prečo. Pre istotu som cellý web zmazala a nanovo nahrala cez FTP, ale oznam zostáva ďalej a neviem čo mám s tým urobiť, keďže stály návštevníci mi píšu, že majú obavy, aby nezískali nejaký vírus z môjich stránok czweb.org.
Môže mi niekto poradiť a pomôcť, čo mám robiť?
http://bylinky.czweb.org
http://dieta.czweb.org
http://ruda-etuda.czweb.org
Je mi ľúto, pretože strácam návštevníkov, boja sa ísť na web, hoci som presvedčená, že nemám žiadny vírus, malware.
Som laik a bezradná voči nie pravdivej informácii o mojich weboch.
Ďakujem Vám za radu a pomoc.
Agnesa
Ani jedna z uvedených domén mi nevykazuje žádné podezření na nebezpečný obsah.
Už mi napísali traja ľudia na e-mail, že pod ochranou AVAST sa nezobrazuje uvedený oznam ZABLOKOVÁN NEBEZPEČNÝ WEB. Potrebovala by som vedieť, ak má niekto ochranu F-Secure, keby pozrel na weby, či sa mu zobrazí uvedený oznam.
Ďakujem Vám za ochotu!
Agnesa
Jeden človek mi práve na e-mail napísal oznam (s ochranou ESET), že sa mu uvedená blokácia zobrazuje.
Agnesa
Pokud se nezablokovaly jiné stránky s doménou czweb.org (třeba to moje), tak jde skutečně o lokální incident a skutečně muselo dojít k napadení Vašich stránek.
Problém je, že si uživatel toho ani nemusí být vědom. Ale bohužel se tak děje. Tedy to, že Váš počítač je zavirován. Případně další počítače, které mají přístup k FTP na Vaše weby. Je tedy potřeba důkladně projít svůj počítač antivirovým programem. A hlavně změňte heslo k FTP, tedy i k WZ, a nikam ho do počítače neukládejte (to raději mimo, třeba na papírek :)).
Pokud jste si vědoma, že je z Vaši strany vše v pořádku, a přesto antivir nebo prohlížeč hlásí napadení, tak bohužel budete muset čekat. Vaše weby se dostaly na jejich černou listinu, aby informoval ostatní. Odstranění z černé listiny trvá dlouho. Několik hodin, i několik dní. Vy jako uživatel s tím nic nenaděláte, to musí oni.

Jen pro info. Antivir Kaspersky nehlásí na stránkách podezření a stránky zobrazuje.
Agnesa, bol som na vašich stránkach a všetko je OK, žiaden problém, používam antivírový program AVAST.

Ale tento program AVAST mi zasa hlási problém na všetkých stránkach s doménou: zaridi.to (vrátane mojej stránky: darwin.zaridi.to
ani ma tam nepustí).

Tomík a Agnesa, aj ostatní, mohli by ste, prosím, pozrieť teda i na tu moju stránku, či vám tiež niečo bude hlásiť? Či to mi len ten Avast blbne, alebo je to aj u iných. Vďaka.
Darwiník: Kaspersky nic nehlásí.
http://darwin.zaridi.to/ F-secure nehlási blokovanie, takže stránka funguje v poriadku. Ďakujem Vám za ochotu, no doteraz sú moje weby blokované F-Secure. Bohužiaľ , s tým už asi nič nenarobím.
Agnesa