403 - PŘÍSTUP ODEPŘEN Z důvodu napadení hostované aplikace byla Vaše IP zablokována.

Dobrý den, prosím o radu, kde může být problém. Pokaždé když chci udělat jakoukoliv změnu na svém webu(používám Wordpress), zobrazí se mi tato hláška.

403 - PŘÍSTUP ODEPŘEN Z důvodu napadení hostované aplikace byla Vaše IP zablokována.

Na fóru jsem nikde odpověď nenašel.

Moje doména lujovo.webzdarma.cz

Prosím o odpověď.
Vaše doména není nijak blokovaná, není mi tedy úplně jasné, jak jste se k této hlášce dostal. Můžete problém popsat blíže? Při čem přesně se tato hláška zobrazí?
V prohlížeči zadám svou stránku lujovo.webzdarma.cz. Přihlásím se abych ji mohl spravovat, tím se mi otevře můj web ve wordpressu. Jakmile zadám jakoukoliv změnu, např. nový příspěvek, novou stránku, mediální soubor, nebo dokonce jen náhled před uložením změn... prostě cokoliv, otevře se mi přihlašovací stránka www.webzdarma.cz už s vyplněným jménem a heslem, ale s touto hláškou.
Pošlete prosím Vaši IP adresu (můžete zjistit například na mojeip.cz) na podpora@webzdarma.cz, ideálně s předchozím odstavcem textu, problém prověříme.