ftp funkční, login přes web nikoli

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, doména mi tu stále běží, už nějakých dobrých...skoro 10 let, ftp mi pořád jede ale když se chci loknout přes hlavní stránku (ano změnil jsem si i heslo pro případ, že jsem jej náhodou zapomněl), tak mi po odeslání "Přihlásit" stránka neudělá vůbec nic. Tudíž se nedostanu do správy mysql ftp ničeho. Děkuji
Dobrý den, při přihlášení musíte zadat celý název domény - powerpetan.wz.cz
mam nový ucet, a mam stejný problém, nemuzu nhrat databazi portoze se nedostanu na svůj ucet. Přes ftp jsem stranky nahral
O jakou doménu se jedná?
Dobrý den,
děkuji za radu, ale byla mi vcelku absolutně k ničemu, zkoušel jsem to už předtím s .wz.cz i bez a dnes znovu se změněním hesla a absolutně žádná odezva. Jako kdyby systém pro přihlášení z hlavní stránky přijal odeslané post údaje ale nezpracoval je. Každopádně problém je úplně jinde, váš systém pro uživatele není optimalizovaný pro microsoft edge. V jiném prohlížeči je možno se přihlásit. To bych doporučil i Machovi, co má ten samý problém, takže uzavřeno, děkuji.
Díky za upozornění.
Měla jsem podobný problém v Internet Exploreru, díky zdejší diskuzi jsem se zkusila přihlásit v Chromu a podařilo se. Děkuji za inspiraci, která vyřešila můj problém.