nahrání stránek na web

Dobrý den, jsem úplný začátečník, stáhla jsem si program NVU na tvorbu stránek, v tomto programu jsem si vytvořila jednoduché stránky o nabízené službě. Bohužel teď ale vůbec nevím jak je mám na web nahrát, zkoušela jsem to přímo v tom programu NVU jako publikovat, po vyplnění údajů se zobrazí tabulka 550 úvod/úvod1.png: No such file or directory. Pak dle vašich instrukcí jsem si stáhla total commander a zkoušela nahrát stránky přes něj, úvodní stránka se mi nahrála, ale bez obrázků a bez všeho, zůstala pouze tabulka z odkazy na další stránky, ostatní stránky my to hlásí 404 - not found - stránka nenalezena. Prosím tedy o pomoc. Děkuji
Dobrý den,

zdá se, že zmíněný program pro tvorbu stránek má trochu problém s diakritikou v názvech souborů. V zásadě by se diakritika neměla v názvech souborů používat, způsobuje to podobné problémy.

Co se týká obrázků, zdá se, že zkrátka nejsou na serveru nahrány, zkuste to prosím znovu bez háčků a čárek v názvech souborů a složek.
Dobrý den, u všech obrázků jsem již změnila diakritiku, ale stále se obrázky nezobrazují, na serveru jsem mám jednotlivé stránky nahrány ve formátu html, musím jednotlivé obrázky nahrát zvlášť také na server? Nebo stačí pouze hotová stránka? Díky za odpověď
Dobrý den, obrázky musíte nahrát zvlášť, HTML soubory jsou pouze text.
Děkuji za pomoc, již se mi vše zobrazuje
ještě jednou dobrý den,
včerejší problém se mi podařilo odstranit, ale narazil jsem na nový - pomocí správce souborů jsem nahrál na stránky novou záložku, v PSPadu do ní mohu psát, uložím to na web, vše funguje, ale stránka se na webu neukáže. Zjistil jsem, že ve správci souborů, v části "práva" je u této stránky jiný kód. Mohli by jste mi poradit? Díky Joska
Dobrý den,

o jaký soubor se jedná? Pokud dokumenty.html, stránka se mi správně načítá. Práva můžete nastavit ve vlastnostech souboru, konkrétně v tomto případě ale práva nemají vliv na funkčnost webu.
Ano, jedná se o dokumenty.html . Pokud otevřu stránky FK Poříčí u Trutnova např. na Seznamu tato nová stránka se tam neobjeví a to ani v nabídce
Ak na vašu stránku pridáte nejakú novú vec, môže i pár týždňov trvať kým sa o tejto zmene dozvedia vyhľadávače a novú stránku zaindexujú do ich vyhľadávania.
Děkuji, zkusím tedy počkat a uvidíme. Joska