Opakovaně odstavená doména

Dobrý den. Doména mi byla odstavena, pak po dotazu tady opět krátce zprovozněna a zakrátko zase pozastavena. Nejsem si vědom žádného porušení a ani jsem neobdržel žádný mail nebo varování o porušení. Prosím o obnovu domény, pokud je nějaká chyba u mne, hned ji napravím. Děkuji.
Díky za nápravu, už je vše O.K.
Tak už nevím. V průběhu letošního roku to už je po třetí, co mi byla odstavená doména. Jako obvykle žádné upozornění mailem, že dělám něco špatně. Jestli se mi tam někdo nabourává schválně, tak má trpělivost. Pokud bude možná náprava, budu vděčný. Dík.
Omlouváme se, jednalo se o systémovou chybu která byla způsobena tím, že doména byla dříve registrována spammerem. Problém by měl být opraven.
Díky za rychlou nápravu. Potíže jsem si vlastně přivodil sám, když jsem překročil kapacitu webu a ten mi pak byl odstaven. Toho okamžiku šikovně využil spammer, ale naštěstí později mi byla doména opět vrácena díky zásahu "Chopina". Věřím, že teď už to byla poslední má prosba na opětovně spuštění stránek. S pozdravem krtek64
chci jen říct že to není u webzdarma.cz ale je to poskytovatelem připojení ty stránky mě jedou.
měl jsem připojení ADSL a pak změna připojení,a vše funguje jak má.