Webmail rozhranie

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať aké je predvolené prihlasovacie meno (login) a heslo na rozhranie Webmailu (webmail.webzdarma.cz). Skúsil som sa prihlásiť cez moje prihlasovacie meno a heslo na stránku ale to mi nefungovalo.
Ospravedlňujem sa ak ste o tomto už na fóre písali ale nie je tu pole pre vyhľadávanie v témách fóra.
Prihlasovacie meno je celý tvar mail adresy, tj napríklad info@mojedomena.wz.cz a heslo ktoré ste si k danej mail schránke nastavili v časti Info a nastavení -> e-mail
Ako si môžem nastaviť heslo v časti Info a nastavení > E-mail? Tam sa dá iba nastaviť schránka info@web.domena. Keď som zadal info@nockrt.wz.sk a moje registračné heslo mi zobrazilo "prihlaseni selhalo!".
U programu ZDARMA je k dispozícií len 1 mail schránka, tu je nutné prihlasovanie vykonávať odkazom POŠTOVNÍ SCHRÁNKA. Vlastné heslo je možné nastaviť len u Premium hostingu.
Aké je teda predvolené heslo na E-mail schránku "info@nockrt.wz.sk"? Keď som tam vložil registračné heslo ZOBRAZILO TO "PRIHLASENI SELHALO"!
AAAh. Už mi to funguje! Predtým to akosi zblblo lebo ma to hodilo na "webmail.webzdarma.cz" a mne to nešlo. Teraz keď som klikol na "POSTOVNI SCHRANKA" ma to hodilo rovno do mailu. Okej. Ďalšiu pomoc nepotrebujem.