Nespárování WZ a WP

Dobrý den,
nedávno jsem si řekl, že si vyzkouším WordPress pro tvorbu webových stránek. Po shlédnutí několika návodů jsem se do toho pustil. Udělal si účet na WZ, zaregistroval jsem také MySQL databázi, naimportoval všechny dokumenty WP do webu a zdálo se že je vše připraveno. Ovšem nevím kde jsem udělal chybu, ale WZ se chová jako by homepage od WP nenašel a tak jsem se musel proklikat skrze jiné soubory do registrace WP. Úspěšně se mi podařila registrace a připojení do mého "neviditelného" webu. Otevřelo se mi klasické UI Wordpressu pro editaci webu. Po chvilce jsem si chtěl vytvořit stránku, apod.. ovšem editor nějak nechtěl pracovat (dlouhý loading, to ovšem není problém který chci řešit). Po nějaké době se vše rozeběhlo a já si začal vytvářet stránky jako "O nás" apod, ovšem když jsem zadal adresu mého webu www.wpactis.wz.cz , tak se zdá že můj web je naprosto prázdný, ovšem když dám stránky které jsem na webu již vytvořil, jako např. http://wpactis.wz.cz/homepage/ tak to funguje. Nějak si s tím nevím rady, nemohl by mi s tím někdo pomoci? Děkuji mockrát :)
Tak už jsem to pravděpodobně nějakým záhadným způsobem fixnul :)