jak se připojit pomocí FTP na webzdarma.cz

Zdravím opět.

Pokouším se připojit webzdarma.cz pomocí FTP přes Total Commander. Návod jsem sice tady našel, ale co mám přesně zadat do následujících políček FTP připojení:

Název relace:
Hostitel (Port):
Jméno uživatele:

Heslo: "to zadávám dle vstupu do administrátora na webzdarma"
Zaškrtnul jsem také "Použít pasivní režim přenosu"
To ostatní jsem ponechal beze změny.

Děkuji

Alex
Název relace - sem můžete napsat libovolné pojmenování
Hostitel: aviation-engineering-consulting.cz
Port: 21
Jméno uživatele:: aviation-engineering-consulting.cz
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, že v čom je problém, lebo sa už dlhší čas nemôžem dostať na server euweb.cz cez ftp, hoci prihlasovacie údaje mám správne, lebo cez rozhranie webzdarma.cz sa tam dostanem, ale ja potrebujem pracovať so súbormi na stránke hromadne, nie jednotlivo.
Jakou chybu Vám klient hlásí?
posielam oznámenie, čo mi vyhadzuje, keď sa chcem prihlásiť cez server ftp >>> Chyba priečinka FTP: Systém Windows nemôže získať prístup do tohto priečinka. Skontrolujte, či ste názov súboru napísali správne a či máte povolenie na prístup k priečinku.

Podrobnosti:
Spojenie so serverom sa vynulovalo.

...ale ja mám prihlasovacie údaje správne, lebo cez rozhranie webzdarma sa na server dostanem, ale cez rozhranie nemôžem použiť hromadný prenos dát, len jednotlivo, čo mi nevyhovuje, keďže na stránke používam veľké množstvo dát a súborov, ďakujem.
Zkontrolujte jestli používáte skutečně jako hostitele vipfugassi.euweb.cz
Zkontrolujte jestli máte zapnutý pasivní mód.
ďakujem, už mi poradil a tak aj pomohol Teddy (Podpora), pripojil som sa na vlastné ftp, čo som predtým nerobil, ďakujem