Webové stránky

Dobrý den
Nemohu se dostat na náš web: www. zelenyvitr.cz
Objevuje se mi tam hláška, že blog neexistuje, nebo byl zrušen.
Můžete mi prosím zjistit co se děje?
Je to pro nás obrovský problém, protože jsme nezisková organizace pořádající tábory pro děti a volají nám rodiče, co se stalo .....:-(.
Předem děkujeme.
Dobrý den, mám stejný problém.

Dobrý den,

omlouváme se, obnoveno.

PRODDIS: O jakou doménu se jedná?
Moc děkujeme
Dobrý den, mám stejný problém, nemúžu se dostat na své webové stránky : www.evawb.wz.cz. Prosím o znovuzprovoznění, děkuji
Obnoveno
Doména www.proddis.cz už funguje ok. Dík.
Dobrý den,
narazil jsem na stejný problém u své domény marekinterier.cz, marekinterier.wz.cz
děkuji za pomoc a znovuzprovoznění
Dobrý den, doménu jsem Vám obnovil.
moc děkuji
Dobrý den
Opět se nemohu dostat na náš web: www. zelenyvitr.cz
Objevuje se mi tam hláška, že blog neexistuje, nebo byl zrušen.
Můžete mi prosím zjistit co se děje?
Je to pro nás obrovský problém, protože jsme nezisková organizace pořádající tábory pro děti a volají nám rodiče, co se stalo .....:-(.
Předem děkujeme.
Na www.paratdnes.cz stále nejde spojení, prázdná stránka. Navíc poslední dobou je připojení velmi zpomalené i přes "admin" v době klidu, třeba v noci.
Už to funguje.
Dobrý den
Nemohu se dostat na svůj web: www.mpmsubs.wz.cz
Objevuje se mi tam hláška, že blog je nedostupný, nebo byl překročen časový limit.
Můžete mi prosím zjistit co se děje?

děkuji za pomoc a znovuzprovoznění
Dobrý den, nemůžu se dostat na své stránky, neustále se objevuje hláška, že web není dostupný. Děkuji za pomoc a znovuzprovoznění.
Zdravím, stejný problém u nás- inerad.wz.cz
Prosím o nápravu. Děkuji
Ani já se nemohu dostat na blovidky.wz.cz. Děkuji.
Od včerajšieho dňa sa server na ktorom sa nachádzajú vami uvedené domény potýka z DDOS útokmi. Administrátori boli nútený zablokovať zahraničný provoz do ktorého sa dostali i niektorý český poskytovatelia internetu (prevažnej väčšine užívateľov v ČR Vaše stránky fungujú). Za komplikácie sa ospravedlňujeme. Administrátori blokáciu zručia hneď ako útok odoznie.
Dobrý den, chceme psát blog z naší cesty po Asii na webu anajira.wz.cz a přístup máme odepřen. Je možné to nějak odblokovat prosím? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžeme Vám povolit IP, ze které můžete příspěvky psát, zašlete nám ji prosím na podpora@webzdarma.cz